جام ملت های فوتسال آسیا| صعود ویتنام، ازبکستان و عراق

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛  دور سوم و پایانی از مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۴ دیروز یکشنبه با برگزاری دیدارهای گروه‌های A و B آغاز شد.

تیم ملی تایلند که امتیازات کامل بازی‌های قبلی را گرفته بود، با نتیجه ۲ بر یک بر ویتنام هم غلبه کرد. میانمار هم با نتیجه ۳ بر یک موفق به شکست چین شد. تایلند با ۹ امتیاز به‌عنوان صدرنشین گروه A به یک‌چهارم نهایی راه یافت. ویتنام و میانمار نیز دور گروهی را با چهار امتیاز به پایان رساندند، اما با توجه به تساوی دو تیم در بازی رودررو و تفاضل گل بهتر ویتنام، این تیم به‌عنوان تیم دوم به جمع هشت تیم نهایی صعود کرد.

در گروه B نیز ازبکستان توانست با نتیجه ۳ بر یک از سد عربستان بگذرد تا همانند تایلند، با کسب هر ۹ امتیاز ممکن به یک‌چهارم نهایی برسد. عراق نیز استرالیا را با شکست ۶ بر ۲ بدرقه کرد تا با شش امتیاز، به‌عنوان تیم دوم جدول صعود کند. عربستان و استرالیا هم به ترتیب با سه و صفر امتیاز حذف شدند.

با توجه به نتایج دو گروه نخست جام، تایلند از ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت (به وقت ایران) مقابل عراق صف‌آرایی می‌کند و ازبکستان از ساعت ۱۷:۳۰ همین روز مقابل ویتنام به میدان می‌رود.

پرونده مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۴ تایلند فردا بسته می‌شود که تیم ملی کشورمان به مصاف کویت می‌رود. برنامه بازی‌های فردا در زیر آمده است:

دوشنبه ۳ اردیبهشت
کره جنوبی – قرقیزستان، ساعت ۱۴:۳۰
ژاپن – تاجیکستان، ساعت ۱۴:۳۰
ایران – کویت، ساعت ۱۷:۳۰
بحرین – افغانستان، ساعت ۱۷:۳۰

انتهای پیام/