جبیره: با شکست دادن تراکتورسازی نشان دادیم تیم پرقدرتی هستیم

رضا جبیره، مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شکست دادن تراکتورسازی در جام حذفی و لیگ برتر نشان داد که تیم پرقدرتی هستیم.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم:

رضا جبیره درباره بازی برابر تراکتورسازی در هفته نهم لیگ برتر گفت: بازی سخت و پرفشاری بود و هر دو تیم برای برد به زمین آمدند. تراکتورسازی واقعاً تیم خوبی است که بازیکنان باکیفیتی دارد، ولی ما در این مسابقه شدیداً دنبال گرفتن سه امتیاز بودیم و توانستیم به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. ما دو بار این تیم را شکست دادیم و شکست دادن تراکتورسازی در جام حذفی و لیگ برتر نشان داد که تیم پرقدرتی هستیم.

وی که در این بازی گل سه امتیازی صنعت نفت را به ثمر رساند، ضمن ابراز خرسندی از گلزنی در این بازی خاطر نشان کرد: من هر چه در توان داشتم در زمین مسابقه گذاشتم و خوشحالم که این گل را زدم. گلم را به مربیان و هم‌تیمی‌هایم تقدیم می‌کنم و امیدوارم که در بازی‌های بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشم.

جبیره در مورد اینکه چرا صنعت نفت در هشت بازی قبلی موفق به کسب برد نشده بود، اظهار داشت: ما خیلی زودتر از اینها باید برنده می‌شدیم که در خیلی از بازی‌ها بدشانسی آوردیم. دیگر حرف زدن در مورد گذشته فایده ندارد و تلاش می‌کنیم از این به بعد خوب امتیاز بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ابراز رضایت کار کردن با پائولو سرجیو تصریح کرد: سرجیو از لحاظ فنی و شخصیتی فوق‌العاده است و همه بازیکنان دوست دارند بهترین بازی‌شان را برای او انجام دهند.