جزئیات دستمزد مسی به تومان در آمریکا

جزئیات دستمزد و قرارداد ابرستاره آرژانتینی با آمریکایی ها مشخص شد.

به گزارش گروه ورزشی شبکه لحظه؛ لیونل مسی پس از مدت‌ها گمانه‌زنی در مورد آینده خود، سرانجام  قبل از شروع بازار نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۳ به باشگاه اینتر میامی آمریکا پیوست.

در هفته‌های اخیر نام مسی با باشگاه الهلال عربستان همراه شد که پیش از این پیشنهادی را ارائه کرد که تنها در دو فصل به یک و نیم میلیارد دلار می‌رسید! همچنین اخباری درباره بازگشت اسطوره آرژانتینی به بارسلونا مطرح شد. جایی که تبدیل به یک بازیکن بزرگ شد و ستاره شد، اما در نهایت لئو به رفتن به لیگ آمریکا رضایت داد.

دستمزد مسی با اینترمیامی چقدر است؟

دستمزد مسی با اینترمیامی به طور رسمی اعلام نشده اما گزارش های مطبوعاتی تایید کردند که او مبلغ هنگفتی را دریافت خواهد کرد که بیشترین رقم در تاریخ لیگ آمریکاست.

طبق گزارش های مطبوعاتی، دستمزد لیونل مسی در تیم جدیدش حدود ۵۰ میلیون دلار در هر فصل تخمین زده می شود، علاوه بر مواردی که مجموع درآمد او در هر فصل از ۱۰۰ میلیون دلار (حدود 5 هزار میلیارد تومان) فراتر می رود.

روزنامه اتلتیک انگلیس تایید کرد که مسی درصدی از سود اپل و آدیداس را به همراه گزینه مالکیت درصدی از سهام باشگاه را در پایان قرارداد خود دریافت خواهد کرد.

بدین ترتیب مسی سالیانه حدود 5 هزار میلیارد تومان، ماهیانه ۴۲۰ میلیارد تومان، روزانه ۱۴ میلیارد تومان و ساعتی حدود ۶۰۰ میلیون از باشگاه آمریکایی دریافت خواهد کرد.

مدت قرارداد مسی با اینتر میامی چقدر است؟

مدت قرارداد مسی با اینترمیامی به مدت سه سال است زیرا قرارداد این بازیکن آرژانتینی با تیم جدیدش در ژوئن ۲۰۲۶ به پایان می رسد و از اول جولای ۲۰۲۳ آغاز می شود. با این حال، طبق گزارش روزنامه TYC، بندی در قرارداد لیونل مسی وجود دارد که به او اجازه می دهد پس از پایان فصل دوم به صورت رایگان، بدون هزینه و بدون قید و شرط جدا شود.

انتهای پیام/