جشن قهرمانی پرسپولیس یک طرف؛ بدهی میلیاردی به برانکو و کالدرون یک طرف

پرسپولیس با وجود بدهی های سنگین از برانکو و کلدرون برای پوکر قهرمانی دعوت کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مسئولان باشگاه پرسپولیس در اقدامی قابل تامل و عجیب دو سرمربی سابق خود را به جشن قهرمانی دعوت کرده‌اند.

به نظر می‌آید این اقدام عجیب تنها حالت سمبلیک دارد و با توجه به اختلاف‌های مالی پرسپولیس با برانکو و کالدرون ارسال دعوت نامه برای سرمربیان پیشین سرخ ها تنها برای دلخوش کردن هواداران و به شکل نمادین انجام شده است.

جشن پوکر این تیم درحالی قرار است ۱۷ مرداد برگزار شود که طبق حکم کمیته انضباطی فیفا اگر باشگاه پرسپولیس تا یک روز قبل از این تاریخ مطالبات یک میلیون و ۵۵ هزار یورویی برانکو را پرداخت نکند از فعالیت در سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شود.

مدیران پرسپولیس در مذاکرات خود برای گرفتن تخفیف و البته اقساطی پرداخت کردن مطالبات خالق هت‌تریک قهرمانی به بن بست مطلق رسیده‌اند و بدقولی‌های آنها کار را به جایی رسانده است که برانکو هیچ یک از پیشنهادات پرسپولیس را نمی‌پذیرد و تنها خواستار دریافت کل مبلغ قراردادش به شکل یک جا است.

بر فرض محال حتی اگر موفق ترین سرمربی تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر چشم خود را روی این دعوای بزرگ مالی بسته و چمدان خود را برای سفری یکی دو روزه به ایران ببندد، بازهم مانع بزرگ دیگری برای حضور وی در تهران وجود دارد. مالیات قرارداد برانکو سد بسیار محکمی برای بازگشت وی به ایران است و پرسپولیسی‌ها اگر به واقع می‌خواهند این میهمان ویژه در جشن قهرمانی‌شان شرکت کند ابتدا باید حدود ۸ میلیارد تومان بپردازند تا مرد کروات بتواند پای خود را داخل خاک ایران بگذارد.

منبع: فارس

انتهای پیام/