جلالی‌پور و نعمتی برای کسب مدال برنز تلاش می‌کنند

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، در ادامه مسابقات جهانی پاراتیروکمان در هلند و در ماده ریکرو مردان اصغر زارعی نژاد در دوم سوم 6 بر 2 تایلند را شکست داد ولی در یک هشتم نهایی 6 بر 4 برابر کمانداری از کره جنوبی شکست خورد.

غلامرضا رحیمی در دور سوم 7 بر 3 مغلوب نماینده هند شد.

پوریا جلالی‌پور در دور سوم 6 بر صفر نماینده مغولستان را شکست داد و راهی دور بعد شد. وی در یک هشتم نهایی کمانداری از هند را شکست داد. جلالی‌پور در دور یک‌چهارم برابر نماینده ترکیه با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی رسید و راهی دور نیمه‌نهایی شد. وی در نیمه‌نهایی مقابل کمانداری از آمریکا با نتیجه 6 بر 4 شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در دیدار رده‌بندی روز یکشنبه به مصاف حریفی از روسیه می‌رود.

در ریکرو زنان، زهرا نعمتی در دور سوم ابتدا 7 بر یک کمانداری از اوکراین را شکست داد سپس نماینده ایتالیا را 6 بر صفر شکست داد و راهی دور نیمه‌نهایی شد. نعمتی در این مرحله با نتیجه 6 بر 4 مغلوب کمانداری از لهستان شد و راهی دور رده‌بندی شد. وی روز یکشنبه در دیدار رده‌بندی به مصاف حریفی از روسیه می‌رود.

در کامپوند انفرادی مردان، ایران 3 نماینده داشت که در دور سوم رمضان بیابانی در تیر طلایی هادی نوری را شکست داد اما در ادامه و در مرحله یک هشتم با نتیجه 144 بر 140 مغلوب آمریکا شد.

علی سینا منشازاده در دور سوم 144 بر 141 نماینده آفریقای جنوبی را شکست و حریف کمانداری از بریتانیا در دور یک هشتم شد.وی با برتری 146 بر 138 برابر این حریف راهی دور بعد شد. وی در دور یک چهارم نهایی با نتیجه 144 بر 143 مقابل نماینده ترکیه شکست خودر و از صعود به نیمه نهایی بازماند.

در کلاس w1 مردان مجید کاکوش و محمدرضا زندی که در دور نخست کماندارانی از آمریکا و جمهوری چک را شکست داده بودند، در دور دوم به ترتیب برابر نمایندگان جمهوری چک و ترکیه با نتایج 141 بر 138 و تیر طلایی شکست خوردند و از صعود به مراحل بالاتر باز ماندند.

منبع: تسنیم