جمعه، آغاز جدال ۴۵۰ تکواندوکار بر شیاپ‌چانگ قهرمانی کشور

مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان «جام سفیر کره‌جنوبی» در دو گروه زنان و مردان از ۱۱ آبان‌ماه طی ۴ روز و در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو:

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان در گروه زنان (225 تکواندوکار) و چهلمین دوره این رقابت‌ها در گروه مردان (224 تکواندوکار) با عنوان «جام سفیر کره‌جنوبی» از 11 آبان‌ماه به مدت 4 روز در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می‌شود.

رقابت‌های گروه زنان در اوزان فرد (46-، 53-، 62- و 73- کیلوگرم) روز جمعه – 11 آبان‌ماه و در اوزان زوج (49-، 57-، 67- و 73+ کیلوگرم) روز شنبه – 12 آبان‌ماه برگزار می‌گردد.

همچنین مبارزات گروه مردان در اوزان فرد (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) روز یکشنبه – 13 آبان‌ماه و در اوزان زوج (58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم) روز دوشنبه – 14 آبن‌ماه پیگیری خواهد شد.

همچنین رقابت‌های قرآنی برگزار می‌شود که مدال‌های کسب شده در آن در رده‌بندی تیمی محاسبه می‌گردد. مسابقات در بخش دختران به صورت ترتیل همراه با ترجمه اجمالی و در گروه پسران در بخش صوت و لحن همراه با ترجمه اجمالی پیگیری خواهد شد.

گفتنی است؛ دوره قبلی مسابقات کشوری بزرگسالان در حالی به پایان رسید که در هر دو گروه مردان و زنان هوگوپوشان تهرانی بر سکوی قهرمانی ایستادند.