خانه اخبار داغ جوانان ایران در المپیک آرژانتین تاریخ سازی کردند

جوانان ایران در المپیک آرژانتین تاریخ سازی کردند

رییس فدراسیون ژیمناستیک، گفت: جوانان ما توانستند در المپیک آرژانتین تاریخ سازی کنند و با کسب مدال‌های خوش رنگ نشان دادند که ورزش ایران به توسعه و پیشرفت خوبی رسیده است.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری برنا:

زهرا اینچه درگاهی، رییس فدراسیون ژیمناستیک درباره عملکرد کاروان ورزشی ایران در رقابت‌های المپیک جوانان گفت: کاروان ورزشی ایران توانست در این دوره از رقابت‌ها عملکرد درخشانی داشته باشد. در المپیک آرژانتین به مدال‌هایی رسیدیم که تاکنون نتوانسته بودیم به این امر مهم برسیم.
وی ادامه داد: ژیمناستیک ایران برای نخستین بار توانست به مدال برسد و تاریخ سازی کند. کسب مدال بهلول‌زاده نشان داد که ژیمناستیک ایران در آینده بهتر خواهد شد. قطعا انتظارات از رشته ورزشی ژیمناستیک برای رقابت‌های المپیک  بیشتر می‌شود. امیدورام با کسب سهمیه بتوانیم در این دوره از رقابت‌ها به نتایج خوبی برسیم.
رییس فدراسیون ژیمناستیک در پایان، گفت: جوانان ما توانستند در المپیک آرژانتین تاریخ سازی کنند و با کسب مدال‌های خوش رنگ نشان دادند که ورزش ایران به توسعه و پیشرفت خوبی رسیده است. آینده ورزش کشورمان در صحنه‌ های مختلف بین‌المللی با شگفتی‌سازی همراه خواهد بود.