حاشیه بازی استقلال و نساجی| طعنه هواداران نساجی به استقلال/ غیبت عجیب یامگا

بازیکن فرانسوی استقلال در لیست بازی امروز این تیم حضور ندارد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  هواداران تیم نساجی هنگام ورود به ورزشگاه با شعار «نساجی آسیایی» به تشویق تیم محبوب‌شان پرداختند.

* حدود هزار نفر هوادار نساجی در ورزشگاه حاضر هستند.

* رضا نادری معاون فرهنگی باشگاه نساجی ضمن اعتراض به زمان بلیت فروشی اعلام کرد اگر چند ساعت زودتر این اتفاق می‌افتاد هواداران بیشتری می‌توانستند برای تشویق نساجی روی سکوها باشند.

* ورود علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم نساجی به زمین برای گرم کردن با واکنش منفی هواداران استقلال همراه شد و آبی‌ها علیه حقیقی به شدت شعار دادند. دروازه‌بان نساجی نیز در واکنش به شعارهای هواداران استقلال برای آن‌ها دست زد.

* پس از این شعارها، سید حسین حسینی دروازه‌بان استقلال به شدت تشویق شد.

* پس از مدت‌ها حسینی، رضایی و سعیدی‌فر سه دروازه‌بان استقلال در کنار هم به گرم کردن پرداختند.

* هوادار جانباز استقلال مطابق بازی‌های گذشته با ویلچر کنار زمین حاضر شد و به تماشای گرم کردن شاگردان ساپینتو پرداخت.

* هواداران نساجی حاضر در ورزشگاه ضمن تشویق علیرضا حقیقی، شعارهایی نیز علیه استقلال سر دادند. آن‌ها با شعار “ببرهای مازندران” تیم محبوب خوشدان را تشویق کردند.

* سیداحمد موسوی بازیکن فعلی نساجی و اسبق استقلال، هنگام گرم کردن با بهزاد غلامپور، سید حسین حسینی و دیگر اعضای تیم استقلال خوش و بش کرد. موسوی که توسط هواداران استقلال به شدت تشویق شد به سمت آن‌ها رفت و به ابراز احساسات‌شان پاسخ داد.

* کوین یامگا که برای درمان مصدومیت از ایران خارج شده بود، قرار بود این هفته در تمرینات استقلال حاضر شود. با اینحال نام این بازیکن در لیست امروز آبی‌ها نیست و گفته می‌شود او هنوز به تهران بر نگشته است.

* پیش از شروع بازی هواداران استقلال با تشویق ناصر حجازی یاد این اسطوره آبی‌ها را گرامی داشتند.

* رضا میرزایی که به علت پارگی رباط صلیبی برای مدت طولانی از مستطیل سبز دور است، با عصا در ورزشگاه آزادی حاضر و با شعار میرزایی بوگاتی توسط هواداران استقلال تشویق شد.

* بازیکنان استقلال پیش از آغاز بازی، یاد و خاطره مرحوم حجازی را گرامی داشتند.