حضور رونالدو در عربستان به سود پرتغال است

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی پرتغال، مدعی شده که حضور کریستیانو رونالدو در عربستان به سود این تیم است.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  رونالدو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی و پس از فسخ قرارداد با توافق دو طرفه با منچستریونایتد تصمیم گرفت فوتبال اروپا را ترک کند و راهی عربستان شود.

حضور او در فوتبال عربستان باعث شد که بازیکنان بزرگ بسیاری از جمله کریم بنزما هم برای بازی در این مسابقات وسوسه شوند و پیشنهاد پیوستن به باشگاه‌های عربستانی را بپذیرند.

مارتینز با تمجید از رونالدو و تاکید روی ارزش او در رختکن پرتغال به خبرنگاران گفت: «بازی در باشگاهی غیر اروپایی گاهی بسیار به سود تیم ملی خواهد بود. ما سه سبک متفاوت از آنلیز داریم که کیفیت فردی، تجربه و تعهد است.

تعهد کریستیانو بر هیچکس پوشیده نیست. او الگوی بسیار مهمی در رختکن تیم ملی پرتغال است. او مثال بسیار خوبی برای تمامی بازیکنان و فوتبال پرتغال و دنیا است. این بازیکن تا به حال ۱۹۸ بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است.

کریستیانو و په‌په الگو‌های فوتبال پرتغال هستیند و ما نیاز داریم که تجربه و عقلانیت آن‌ها را به بازیکنان جوان‌تر منتقل کنیم. رونالدو هم مانند هر بازیکنی نیاز به تمرین دارد تا بتواند بازی کند. ما محیطی فراهم کرده‌ایم که بازیکنان بتوانند در بهترین حالت در آن رقابت کنند.»

انتهای پیام/