حضور پرتعداد ناظران AFC برای بازی پرسپولیس با السد

هواداران به هوش باشند؛

ناظران متعددی از کمیته‌های مختلف کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی برگشت پرسپولیس و السد قطر به تهران می‌آیند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری مهر، کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد ناظران ویژه‌ای را برای زیرنظر گرفتن دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا بین تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر به تهران اعزام کند.

با وجود حضور افسران ویژه امنیتی و ناظران داوری و اجرایی، قرار است چندین ناظر ویژه نیز به تهران بیایند تا شرایط میزبانی پرسپولیس را از نزدیک زیر ذره‌بین قرار دهند.

همچنین مسئولان پرسپولیس احتمال می دهند چند نفر نیز بطور نامحسوس برای بررسی شرایط میزبانی در بین هواداران بازی پرسپولیس و السد قطر نشسته و گزارش هایی را در خصوص رفتار هواداران پرسپولیس ارائه دهند.

حضور پرتعداد ناظران کمیته مسابقات لیگ قهرمانان در این بازی نشان می دهد که هواداران باید به هوش باشند و از انجام هر اقدامی که شاید میزبانی پرسپولیس در صورت صعود به فینال را تحت تاثیر قرار بدهد، دوری کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ اول آبان بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا را در ورزشگاه آزادی مقابل السد قطر برگزار می کند. دیدار رفت دو تیم در قطر با یک گل به سود پرسپولیس تمام شد.