حمایت کوادرادو از رونالدو

هافبک یوونتوس به حمایت و ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و تاکید کرد که به زودی شاهد سیل گل‌های این بازیکن پرتغالی خواهیم بود

به نقل از اسکای اسپورت، کریستیانو رونالدو در تابستان سال جاری بود که از رئال مادرید جدا شد تا پیراهن یوونتوس را بر تن کند.

این فوق ستاره پرتغالی شروع خوبی با یوونتوس داشته و در سه دیداری که در رقابت های سری A به میدان رفته هنوز موفق به گلزنی نشده است.

کوادرادو هافبک کلمبیایی یوونتوس به حمایت از رونالدو پرداخت و درباره او گفت: رونالدو مدت‌هاست که ثابت کرده او یک قهرمان و بازیکن بزرگ است. او برای بزرگ بودن خود نیاز به اثبات چیزی ندارد. رونالدو یک مهاجم بزرگ با توانایی های بسیار بالاست. او باید آرامش خود را حفظ کند. او به زودی گل نخست خود را به ثمر می‌رساند و بعد از آن سیل گل‌ها فرا خواهد رسید.

او درباره انگیزه بالای یوونتوس برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا گفت: در یوونتوس تنها چیزی که از ما خواسته می‌شود بازی کردن برای پیروز شدن است. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوریم. می دانیم که کار سختی پیش رو داریم اما برای نهایی کردن این ماموریت آماده هستیم.