حمله عجیب دیه‌گو مارادونا به لیونل مسی!

دیه‌گو مارادونا از لیونل مسی به شیوه‌ای غیرمنتظره و عجیب انتقاد و اعتراف کرد که او را دیگر شایسته بازی در تیم ملی آرژانتین نمی‌داند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از پارس نیوز، دیه‌گو مارادونا برخلاف همیشه که با احترام درباره لیونل مسی صحبت و از او تمجید می‌کرد، شب گذشته (جمعه) در یک برنامه به نام «حرف آخر» در تلویزیون مکزیک به شیوه‌ای عجیب از ستاره بارسلونا انتقاد کرد و او را شایسته فرماندهی تیم ملی آرژانتین ندانست.

مارادونا درباره مسی گفت: برای من صحبت کردن درباره مسی سخت است اما او دیگر خدای فوتبال ما نیست. مسی نه آن رهبری است که تیم ملی آرژانتین می‌خواهد و نه خواهد بود. بی‌فایده است بازیکنی که قبل از هر بازی 20 بار به دستشویی می‌رود را فرمانده تیم ملی کنیم. مسی در کنار کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا هستند. مسی بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما او پلی‌استیشن بازی کردن را به صحبت کردن با هم‌تیمی‌هایش ترجیح می‌دهد. او تمام فشاری که روی تیم ملی هست را دارد به دوش می‌کشد و اینگونه آن رهبری که ما می‌خواهیم نخواهد شد.

مارادونا در ادامه اعتراف کرد که دوست دارد یک بار دیگر فرصت هدایت تیم ملی آرژانتین به او سپرده شود. او تأکید کرد: من رؤیای بازگشت به تیم ملی را دارم. اگر بار دیگر سرمربی تیم ملی شوم، لیونل مسی را دعوت نمی‌کنم اما هرگز نمی‌گویم هرگز. باید فشار را از روی او برداشت. اگر مسی همانطور بازی کند که من می‌خواهم، دعوتش خواهم کرد و شیوه بازی تیمم را هم براساس شیوه‌ای تنظیم می‌کنl که مسی می‌داند. اگر خدا بخواهد به تیم ملی برمی‌گردم.