خلاصه بازی بایرن مونیخ 2 – 2 هرتابرلین – هفته 1 | بوندس لیگا آلمان

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه. خلاصه بازی بایرن مونیخ 2 – 2 هرتابرلین در هفته اول بوندس لیگا آلمان

در هفته اول بوندس لیگا آلمان، تیم های بایرن مونیخ و هرتابرلین به مصاف هم رفتند .

این بازی با نتیجه تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

خلاصه بازی بایرن مونیخ 2 – 2 هرتابرلین :

نیمه اول

بایرنی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما تیم میهمان خیلی زود پیش کشید و روند بازی به تعادل کشیده شد. بازی با همین روند ادامه داشت و هر دو تیم به دنبال راهی برای رسیدن به گل اول بازی بودند تا اینکه در دقیقه 24، بایرن به گل اول رسید.

روی یک ضد حمله سریع بود که پاس در عرض سرژ گنابری به لواندوفسکی رسید و او هم با یک ضربه بغل پا، کار را تمام کرد.

بایرنی ها خیلی زود می توانستند به گل دوم برسند. روی پاس در عمق تولیسو بود که گنابری صاحب موقعیت شد اما واکنش خوب یارشتاین، دروازه هرتا را بسته نگه داشت.

در ادامه این بازیکنان میهمان بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و سرانجام در دقیقه 36 توانستند به گل تساوی برسند. لوک باکیو که با پاس دودا در میانه زمین بایرن صاحب موقعیت شده بود، بعد از جا گذاشتن یکی دو بازیکن حریف، از پشت محوطه جریمه بایرن ضربه ای زد که بعد از برخورد به یکی از بازیکنان، کمی منحرف شد و دور از دستان مانوئل نویر، به تور نشست.

بایرنی ها هنوز در شوک این گل بودند که در دقیقه 38، گل دوم را دریافت کردند. این بار روی تعلل مدافعان بایرن بود که روی پاس وداد ایبیسویچ، گروئیچ با نویر تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، دروازه را بایرن به راحتی باز کرد.

در دقایق باقی مانده نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت این نیمه با برتری 2-1 هرتا به پایان رسید.

نیمه دوم

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، بازی بدون موقعیت خاصی دنبال شد اما پس از آن، این بایرنی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 58 صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

در حالی که توپ خارج محوطه جریمه در جریان بود، گروئیچ، لواندوفسکی را درون محوطه جریمه سرنگون کرد و داور بعد از استفاده از VAR، یک ضربه پنالتی به سود بایرن اعلام کرد.

خود لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و با فریب یارشتاین، توپ را به گوشه دروازه هرتا فرستاد و حساب کار را 2-2 کرد.

فشار حملات بایرن بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 73، این تیم صاحب یک موقعیت خوب شد اما تولیسو نتوانست از موقعیتی که گنابری برایش ایجاد کرده بود، استفاده کند.

در دقایق پایانی باز هم این بایرنی ها بودند که تیم برتر میدان بودند اما نتوانستند فرصت چندانی روی دروازه حریف به وجود بیاورند و در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.