خولین آلوارز در رادار باواریایی‌ها

باشگاه بایرن مونیخ در تازه‌ترین مورد مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی را به عنوان هدف نقل‌وانتقالاتی خود در نظر گرفته است.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ بایرن مونیخ که پس از جدایی روبرت لواندوفسکی از این تیم در تابستان گذشته، فقدان یک مهاجم گلزن را به خصوص در بازی‌های بزرگ به خوبی حس کرده و به نوعی تاوانش را با ناکامی در کسب جام در فصل جاری (در صورت از دست دادن قهرمانی بوندس‌لیگا در هفته پایانی) داد، حالا اولویت خود را روی جذب یک مهاجم نوک گذاشته است. بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان؛ مدیران باشگاه بایرن مونیخ که پیش از این رندال کولو موآنی مهاجم اینتراخت فرانکفورت و هری کین مهاجم تاتنهام را به عنوان اصلی‌ترین گزینه به منظور تقویت تیم تحت‌هدایت توماس توخل در نظر گرفته بودند، حالا نام خولین آلوارس مهاجم جوان منچسترسیتی را هم به این لیست اضافه کرده‌اند.
شبکه تلویزیونی «اسکای آلمان» هم با تأیید این خبر گزارش داد؛ مدیران بایرن وضعیت آینده حرفه‌ای خولین آلوارس ۲۳ ساله را از همتایان خود در باشگاه منچسترسیتی جویا شده‌اند، بازیکنی که این فصل جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی من‌سیتی نداشته است. این مهاجم آرژانتینی که قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه لیگ برتری تا سال ۲۰۲۸ اعتبار دارد، آینده‌اش در این تیم در هاله‌ای از ابهام است. طبق این گزارش؛ آلوارس گزینه اصلی بایرنی‌ها برای تقویت خط حمله نیست و هنوز مذاکره‌ای رسمی بین دو باشگاه صورت نگرفته، چون کولو موآنی همچنان گزینه اول بایرنی‌ها برای تقویت خط حمله تیم برای فصل آینده است.
خولین آلوارس آرژانتینی این فصل در ۴۷ بازی (۲۴۰۲ دقیقه از ۴۲۳۰ دقیقه ممکن) برای من‌سیتی به میدان رفته و آمار ۱۷ گل‌زده و ۵ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/