داورزنی:بازی پرسپولیس، ملی است

معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت رئیس فدراسیون فوتبال با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشسته ها تاکید کرد که مجمع تکلیف ریاست این فدراسیون را مشخص خواهد کرد.

به گزارش شبکه لحظه:

محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: به جامعه فوتبال و طرفداران هر دو تیم پرسپولیس و استقلال تبریک می‌گویم. نگاه همه مردم ما به بازی روز شنبه پرسپولیس یک نگاه ملی است. برای مردم دیگر رنگ قرمز و آبی فرقی ندارد. همه دوست دارند که هم میزبان خوبی باشیم و فرهنگ و ادب خودمان را به دنیا نشان دهیم و هم نتیجه خوبی بگیریم. کار کمی سخت شده است اما غیر ممکن نیست. مطمئن هستم با دعای خیر مردم و حضور پرشور مردم در ورزشگاه می توانیم شاهد خلق یک حماسه باشیم.

او ادامه داد: ان‌شاءلله که این اتفاق خوب بیفتد، چون به هر ترتیب ما شاهد مراسم پایانی لیگ قهرمانان خواهیم بود که جز مراسم های مهم است.

داورزنی در خصوص مشخص شدن وضعیت روسای فدراسیون فوتبال با توجه به قانون منع به کار گیری بازنشسته ها بیان کرد: با توجه به اینکه اساس نامه فدراسیون فوتبال تکلیف را روشن کرده و ما هم نظرمان این است که تصمیم کلی را برای فدراسیون فوتبال خود مجمع باید بگیرد. مجمع برای آینده فدراسیون تصمیم می‌گیرد. مجموعه فدراسیون‌ها نهادهای عمومی هستند که غیر دولتی هستند اما طبیعی است که مجمع فدراسیون فوتبال در مورد شرایطش تصمیم گیری خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا