داوید لوییس: کونته می‌ماند من هم می‌رفتم

مدافع برزیلی چلسی از تجربه تلخ کار کردن با آنتونیو کونته سخن گفت و اعتراف کرد در صورت ماندن این مربی راهی جز ترک چلسی نداشت.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از گاردین، آنتونیو کونته هر چند در دو سال حضور در تیم چلسی موفق به کسب یک قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی شد ولی اختلافات زیادی با بازیکنان تیمش داشت و همین مساله منجر به این شد که سران باشگاه چلسی او را از سمت خود برکنار کنند. بعد از صحبت‌هایی که ویلیان بر زبان آورد، این بار داوید لوییس، مدافع برزیلی چلسی نیز گفت‌: کلا فوتبال بازی کردن جذاب است  ولی من سال گذشته از فوتبال لذت نبردم. البته درس‌های زیادی را آموختم. در برخی از اوقات شما باید صبور باشید و از اتفاقاتی که در اطراف شما رخ می‌دهد درس بگیرید. همه این را می‌دانند که اگر کونته به کارش در چلسی ادامه‌ می‌داد راهی جز رفتن از این تیم برایم باقی نمی‌ماند. با این حال خیلی خوشحال هستم که در تیم چلسی حضور دارم و می‌توانم بار دیگر از فوتبال کردن لذت ببرم.

مدافع برزیلی در پایان صحبت‌هایش اضافه کرد: هر مربی برای خود راه و روش خاص خود را دارد. ساری نیز از مربیانی است که تاکید زیادی بر مناطق مختلف زمین دارد و فوتبال هجومی را دوست دارد. نظرم این است که در حال‌ حاضر در ابتدای راه قرار داریم. خوشبختانه تاکنون سه بازی انجام داده‌ایم و توانسته‌ایم هر سه بازی خودمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم.