دستگیری چاقوکش فوتبال ایران در سیرجان

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: فردی که در تنش ساعات پایانی بازی امروز تیم فوتبال امیدهای گل گهر و فجر شهید سپاسی، با ۲ نفر از عوامل این بازی درگیر و آنان را با سلاح سرد زخمی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: فردی که در تنش ساعات پایانی بازی امروز تیم فوتبال امیدهای گل گهر و فجر شهید سپاسی، با ۲ نفر از عوامل این بازی درگیر و آنان را با سلاح سرد زخمی کرده بود، دستگیر شد. سرهنگ امیر سبتکی در این خصوص افزود: این فرد که در پی تنش ساعات پایانی بازی طی عصر پنجشنبه به یکباره وارد زمین شد و ۲ نفر از عوامل این رقابت را از ناحیه دست و بازو مجروح کرد، لحظاتی بعد از درگیری دستگیر شد.

وی اظهار داشت: عامل این حادثه هم اکنون در مقر انتظامی تحت بازجویی‌های تکمیلی قرار دارد.

بازی عصر امروز پنجشنبه تیم های فوتبال امید گل‌گهر سیرجان و فجر شهید سپاسی شیراز در هفته ششم چارچوب لیگ دسته یک امیدهای کشور در وقت های اضافه نیمه دوم به علت درگیری و چاقو خوردن ۲ نفر از اعضای تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در حالی ناتمام ماند که تیم گل گهر با سه گل پیش بود.

۲ فرد مجروح شده در این حادثه نیز که از عوامل تیم فجر شهید سپاسی هستند پس از مداوای اولیه، از بیمارستان ترخیص و راهی شیراز شده اند.

انتهای پیام/