دفاع از کی‌روش مثل دفاع مقدس است

به گزارش “ورزش سه”، تاج در ابتدای برنامه با اشاره به حضور خود در زمان جنگ، اظهار کرد: ما شرمنده بخش عظیم رزمندگان هستیم. اگر جمهوری اسلامی هست یکی به فرموده امام (ره) برای محرم و صفر است و یکی برای پایداری های زمان جنگ و ما به این هشت سال دفاع مقدس افتخار می کنیم که یک وجب از خاکمان را علی رغم اتحاد کل دنیا علیه ما، به بیگانه ندادیم.

وی افزود: در شرایط سخت مردم خیلی هوای همدیگر را دارند و تا خطری پیش بیاید و تهدید جدی پیش بیاید همه یکدل می شوند. من توفیق داشتم که در زمان آغاز انقلاب در بخشی از کردستان بودم و هم توفیق داشتم در کربلای 4 در سال 63 در شلمچه بودم.

به سوال درباره ماندن کی‌روش چند بار بله می گویم!

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال ضیاء که آیا کی‌روش پس از جام ملت ها می ماند یا خیر، تصریح کرد: بسیار موافق حضور او هستم و به این سوال چند بار بله می گویم.

 

آن هم محکم و دیگر نمی گویم با اجازه بزرگترها!

تاج در این باره که آیا با وجود مشکلات ارزی می ارزد او را نگه داشت، گفت: آقای کی‌روش سرمربی ما است و ما سرمربی جدیدی نیاورده ایم. ما قراردادی از قبل داشتیم که بر مبنای دلار و پاداش و مزیت و … بود که همان را ادامه دادیم. اتفاقات اخیر هم داخلی است و ناگهان ارز 12 هزار تومان شده است. این موضوع خیلی کاری با آقای کی‌روش ندارد و او همان عددی را که با او به توافق رسیده ایم، می گیرد.

 

دفاع از کیروش مثل دفاع مقدس است

وی ادامه داد: بد نیست بدانید من اگر دفاعی از کی‌روش به صورت جدی دارم فکر می کنم این دفاع هم مثل دفاع مقدس است چون باید برای کشورمان بهترین تصمیم ها را بگیریم. اگر خیلی ها با کی‌روش موافقند نه به خاطر اینکه او را از قبل می شناسند و… بلکه او طرح هایی دارد که پول و وقت را به نتیجه می رساند و همه مجموعه تیم ملی را به سرمنزل مقصود می رساند. بنابراین نظر ما روی ماندن آقای کی‌روش است.

توضیح تاج درباره نقل قول جنجالی از  وزیر ارتباطات

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به ضیاء درباره حرفی که از وزیر ارتباطات نقل کرده اما آذری جهرمی آن را تکذیب کرده بود، توضیح داد: حرف آقای آذری جهرمی درست است. ما جلسه ای با آقای جهرمی داشتیم که گفتند اینترنت به پایین ترین سطح خود حین بازی مراکش رسید چون همه مردم حواسشان به فوتبال بوده است. همچنین گفتند که سه مقطعی که مردم بیرون ریختند یکی برای فتح خرمشهر بوده، یکی برای بازی ایران و آمریکا در سال 1998 و یکی برای پیروزی بر مراکش. که در نهایت گفتند برای بازی مراکش به نسبت بازی ایران و آمریکا، مردم بیشتری بیرون آمده بودند.
تاج در ادامه با اشاره به حمایتش از کی‌روش اظهار کرد: هیچ کس عاشق چشم و ابروی آقای کی‌روش نیست و ایشان قابلیتهای کشور ما را به نتیجه رسانده است. ما با او تا جام ملت ها قراداد داریم. ارزیابی من از عملکرد آقای کی‌روش مثبت است و بسیاری از مردم هم این موضوع را همینطور که من می بینم، می بینند. هیات رییسه و وزارت ورزش هم نظرشان همین است. قابلیت ایشان خیلی خوب است.

کی روش ایثار کرد که پیشنهاد کره را نپذیرفت و در ایران ماند

وی درباره میزان دستمزد کی روش تاکید کرد: وجهی را که او از ما می گیرد به این دلیل که در قراردادمان محرمانه ذکر شده است نمی گوییم. فقط بگویم خیلی قابل قبول است و در مقایسه با دنیا منصفانه است. از طرفی مبلغ پیشنهاد کره به او را من می دانم و او ایثار کرد که پیش ما ماند و پیشنهاد آنها جالب تر و جامع تر و 4 ساله بود.

 

منتظر ابلاغ تصمیم مقامات بالا به نیروی انتظامی درباره ورود بانوان به ورزشگاه هستیم

رییس فدراسیون فوتبال همچنین در پاسخ به ضیاء درباره ورود بانوان به ورزشگاه نیز گفت: ورود بانوان به ورزشگاه ها چیزی است که در دستور کار شورای امنیت کشور است و ما منتظر تصمیم مقامات بالا هستیم که به نیروی انتظامی ابلاغ کنند تا ما بتوانیم این کار را انجام بدهیم.

«فرمول یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیاء شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 17:30 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.