دلیل خطر سقوط و بحران شکست‌های فولاد مشخص شد

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛   فولاد با مدیریت بهرام رضائیان یک اتفاق جالب غیر حرفه ای هم رقم زد که در بحران نتیجه گیری این تیم بی تاثیر نبوده است.

فولاد تنها تیم فوتبال در جهان است که دو بدنساز دارد یکی اولی گلادیسون بدنساز خارجی این تیم که از ابتدای فصل در تیم حضور دارد و دیگری حمید رضا جودکی که به خاطر دوستی دیرینه با بهرام رضاییان به کادر فولاد اضافه شد.
فولاد با شکست برابر مس ۲۱ امتیازی باقی مانده و تنها دو امتیاز با سقوط فاصله دارد. در حالی که برخی تغییرات در کادر فنی این تیم پیامدهای منفی کاملا روشنی داشته است.
فولاد خوزستان در ۹ بازی نیم فصل دوم لیگ و یک بازی جام حذفی مجموعا ۱۰ گل در نیمه دوم دریافت کرده که از این تعداد شش گل را در ۳۰ دقیقه پایانی دریافت کرده است.
حریفان فولاد بر این باور هستند که این تیم از دقیقه ۶۰ به بعد دچار افت بدنی می شود و این اتفاق در بازی‌های فولاد کاملا محسوس به نظر می‌رسد.
حتی در بازی اخیر مقابل مس رفسنجان هم پس از گل برتری در ۳۰ دقیقه پایانی مهاجمان مس سه بار به راحتی با سنگربان فولاد تک به تک شدند و امکان سنگین‌تر شدن نتیجه این بازی وجود داشت.
فولاد عملا پنج بازی نیم فصل دوم خودش را به همین دلیل در نیمه دوم واگذار کرده است. شکست برابر شمس آذر در ۲۰ دقیقه پایانی بازی، شکست مقابل مس باز هم با گلی که در نیمه دوم به ثمر رسید، دریافت دو گل از سپاهان در نیمه دوم در حالی که نیمه اول با تساوی به پایان رسیده بود و دریافت سه گل مقابل پرسپولیس در نیمه دوم در حالی که فولاد نیمه نخست را به سود خودش تمام کرده بود اما در نهایت شکست خورد نشان می‌دهد با وجود تغییرات کادر فنی در نیم فصل دوم مشکل اصلی فولاد به ضعف جسمانی و استقامت بازیکنان و تمرینات بدنسازی بازمی‌گردد که این
تیم را در آستانه سقوط قرار داده است.
حتی در جام حذفی چادرملو در دقیقه ۹۷ دروازه فولاد را گشود و  با برتری در دقایق پایانی این تیم را از گردونه مسابقات حذف کرد.
باور حریفان فولاد این است که با افت بدنی این تیم در دقایق پایانی می‌توانند به خواسته خودشان مقابل دروازه اهوازی‌ها برسند و در نهایت این تیم را مغلوب کنند، موردی که تا اینجای کار حداقل در پنج بازی نیم فصل دوم به شکل مستند به اثبات رسیده است و ظاهرا عبدالله  ویسی باید به دنبال ایجاد تغییراتی در این بخش باشد تا بتواند تیمش را نجات بدهد.

انتهای پیام/