دیدار ایران با کره‎جنوبی اولین آزمون ویلموتس است

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۵:۳۰ روز سه شنبه این هفته در دیداری تدارکاتی در استادیوم جام جهانی سئول به مصاف هم خواهند رفت.

سایت «sportsdaum» کره جنوبی در گزارشی به بررسی شرایط تیم ملی ایران و غیبت سردار آزمون پرداخته است.

این سایت نوشت: «طبق اعلام رسانه ها و سایت فدراسیون فوتبال ایران سردار آزمون با مصدومیت به اردوی تیم ملی ایران در ماه ژوئن اضافه شد. تیم پزشکی باشگاه زنیت و تیم ایران به دنبال رفع مصدومیت آزمون بودند که موفق نشدند و ایران بدون آزمون مقابل سوریه به برتری پنج بر صفر رسید. آزمون یکی از بازیکنان کلیدی ایران است که در ۴۵ بازی، ۲۸ گل به ثمر رسانده است. آزمون یک چهره شناخته شده برای هواداران داخلی فوتبال است که مقابل کره جنوبی موفق به گلزنی شده است.

در غیاب سردار آزمون، ایران با مهدی طارمی از الغرافه قطر و علیرضا جهانبخش از برایتون در سئول مقابل کره جنوبی قرار می گیرد. طارمی در بازی با سوریه هت تریک کرد و یک گل قیچی برگردان زد. جهانبخش هم یک گل به ثمر رساند.

بازی با کره جنوبی اولین آزمون مارک ویلموتس سرمربی جدید ایران است. سوریه تیم چندان قدرتمندی نبود و انتظار می رود دیدار با کره جنوبی ارزیابی بهتری از توانایی های ویلموتس باشد.»

منبع: مهر