رئال مادرید شکست مقابل ایبار را فراموش کرد

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، رئال مادرید شنبه شب در هفته چهاردهم لالیگا در سانتیاگو برنابئو به مصاف والنسیا رفت و با دو گل پیروز شد.

سفیدپوشان در نیمه اول تیم برتر بودند و توپ و میانه میدان را در اختیار داشتند. در دقیقه هشت، بازیکنان والنسیا به اشتباه دروازه خود را باز کردند تا مادرید یک بر صفر پیش افتد. در ادامه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و شاگردان سانتیاگو سولاری ۴۵ دقیقه نخست را با پیروزی به پایان رساندند.

در نیمه دوم والنسیا به دنبال جبران نتیجه بود اما نتوانست از موقعیت‌هایش استفاده کند. از طرفی مادرید در ضدحمله‌ها خطرناک ظاهر می‌شد. یکی از بهترین فرصت‌ها به مارکو آسنسیو رسید که ضربه بازیکن اسپانیایی به بازیکن والنسیا برخورد کرد و توپ وارد دروازه نشد.

ایسکو که در نیمکت ذخیره‌ها حضور داشت، بالاخره در دقیقه ۸۰ فرصت بازی پیدا کرد. دقایقی پس از حضور این بازیکن، سفیدپوشان گل دوم خود را توسط لوکاس واسکس به ثمر رساندند تا والنسیا برای جبران نتیجه کاملا ناامید شود.

رئال مادرید با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و در رتبه پنجم قرار گرفت. سفیدپوشان با این برد، شکست هفته گذشته مقابل ایبار را فراموش و شرایط بهتری در لالیگا پیدا کردند.

 

 

 

 

منبع:ایسنا