رئیس فدراسیون دوچرخه‌ سواری درگیری با کمیته المپیک را گردن روابط عمومی انداخت!

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به شرایط اقتصادی ای که برای همه  فدراسیون ها وجود دارد گفت:  با توجه به اینکه ابتدای سال 98 به  واسطه اینکه تخصیص های منابع اعتباری به دستگاه ها ابلاغ نشده است مشکلاتی برای اعزام داشتیم.

وی دامه داد: اما خوشبختانه  همه به ما  در رفع مشکلات ارزی و بلیط کمک کردند و روز جمعه تیم برای مسابقات قهرمانی به ازبکستان اعزام می‌شود.

قمری همچنین مطالب منتشر شده در فضای مجازی در خصوص این فدراسیون و‌کمیته ملی المپیک را ناشی از کم تجربگی مجموعه روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد.

قمری سال 97 را با وجود کمبودها  بهترین سال از لحاظ نظم و انضباط منابع  مالی برای فدراسیون دوچرخه سواری دانست و افزود: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در زمان‌های مختلف منابع لازم را تخصیص دادند و ما توانستیم سال 97 را با تمام مشکلات به خوبی به پایان برسانیم.

رییس فدراسیون‌دوچرخه سواری تاکید کرد: با تمام‌مشکلات اقتصادی و نوسانات ارزی ،در سال گذشته نهایت همکاری از سوی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان نسبت به این‌ورزش صورت گرفته که ما قدردان آنها هستیم.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری همچنین در خصوص پاسخ کمیته ملی المپیک نیز گفت: شاید این شائبه برای مسئولان کمیته ملی المپیک پیش آمده باشد که ما قدردان حمایت‌های مالی آنها نیستیم و من اعلام می کنم در سال ۹۷بیشترین توجه از سوی کمیته به فدراسیون ما شده است.

منبع: فارس