رحمتی: من هم می‌توانم گریه کنم اما سرم را بالا می‌گیرم و عذرخواهی می‌کنم

کاپیتان استقلال با عذرخواهی از هواداران تیمش می‌گوید که السد تیمی تا دندان مسلح بوده است.

به گزارش ایسنا، استقلال با حساب سه بر یک مقابل السد در تهران شکست خورد.

سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال با عذرخواهی از هواداران تیمش گفت شرمنده مردم شدیم و نتوانستیم به آنها پیروزی را هدیه بدهیم. من دست تک تکشان را می‌بوسم و تلاش می‌کنیم این شکست را جبران کنیم.

کاپیتان استقلال با اشاره به بازی تیمش در نیمه نخست گفت: در این نیمه خوب بازی کردیم اما نتوانستیم این روند را حفظ کنیم و رفته رفته السد سوار بازی شد و به هدفش رسید.

او در پاسخ به این سوال که آیا با این نتیجه ناامید شده، گفت: بحث ناامیدی نیست. پیش از این سه بار به این مرحله رسیده‌ام که در هر سال یک تیم مانع از قهرمانی ما شده است. مقابل تیمی بازی کردیم که بازیکنان آن برای همه شما شناخته شده هستند. این تیم تا دندان مسلح بود و از ماه‌ها قبل در اردو و تمرینات بدنسازی به سر می‌برد. در فوتبال حرفه‌ای نخستین حرف را بازیکنان و آمادگی بدنی می‌زند. دیدید که چه اتفاقی در زمین افتاد. زور ما به السد نرسید و فقط شرمندگی برای ما باقی ماند.

رحمتی تاکید کرد: من هم می‌توانم جلوی دوربین گریه کنم اما سرم را بالا می‌گیرم و به مردم می‌گویم که شرمنده هستم. برای بازی برگشت تلاش می‌کنیم. ما سه هفته دیگر زمان داریم. دست به دست هم می‌دهیم شاید خدا نظری کرد و ما توانستیم بازی برگشت را ببریم. از طرف دیگر در لیگ برتر در اول راه هستیم. جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داریم. باید هر چه سریع‌تر به شرایط آرمانی برسیم.

کاپیتان استقلال در واکنش به این سوال که آیا تیم سال گذشته استقلال می‌توانست السد را در تهران ببرد، خاطرنشان کرد: سال قبل تیم خوبی داشتیم ولی نکته مسلم این است که تیم موفق را حفظ کنیم و نقاط ضعفش را برطرف کنیم. متاسفانه این اتفاق رخ نداد. از سویی بازیکنان جدید دیر به ما ملحق شدند و در فصل بدنسازی کنار ما نبودند.