” رحمتی ” زرنگ‌تر از آن بود که خودش را اسیر حاشیه‌ها کند !

حسینی پیش از این هم نشان داده بود که نیمکت‌نشینی خیلی زود حوصله او را سر می‌برد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام:

این روز‌ها فضای تیم استقلال تحت تاثیر حرف‌های حسینی بعد از بازی نفت مسجد سلیمان قرار گرفته است، اتفاقی که پیش بینی می‌شد بیفتد و حسین حسینی که پیش از این هم نشان داده نیمکت‌نشینی خیلی زود حوصله او را سر می‌برد، دوباره با حرف‌هایش استقلال را وارد چالش جدیدی کرد. خیلی‌ها به حسینی حق اعتراض می‌دهند و تعدادی هم از رفتار او انتقاد می‌کنند، اما آن‌چه که می‌تواند آینده او را تحت تاثیر قرار دهد همین بی حوصلگی‌های او است.
مهدی رحمتی فصل پیش بعد از سال‌ها حضور بی‌وقفه در دروازه استقلال و پشت سر گذاشتن تمام رقبا هفته‌های زیادی نیمکت‌نشین شد، تمام دوربین‌ها در اکثر بازی‌ها روی چهره رحمتی زوم می‌کردند تا شاید نشانی پیدا کنند از اعتراض او به نیمکت‌نشینی، اما رحمتی زرنگ‌تر از آن بود که خودش را اسیر حاشیه‌های خودساخته کند. به نوعی کاپیتان استقلال شرایط موجود را به بهترین نحو مدیریت کرد تا از کوچک‌ترین اشتباه رقیب به نفع خود استفاده کند، اما حسین حسینی جوان نمی‌تواند شبیه رحمتی عمل کند.
این روز‌ها رفتار‌های حسین حسینی بیشتر شکل خودزنی دارد تا راه حلی برای دور زدن حریف. حسینی در تمام اوقات روش مقابله را برای نیمکت‌نشینی استفاده کرد که در هر صورت به بن بست رسید، اتفاقی که رحمتی اجازه نداد برای او بیفتد.