رسن: رسیدن به فینال آسیا هم افتخار است

هافبک عراقی تیم پرسپولیس می گوید نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا یک افتخار محسوب می‌شود.

به گزارش شبکه لحظه ، تیم فوتبال پرسپولیس با قبول شکست دو بر صفر برابر کاشیما در مجموع دو دیدار رفت و برگشت نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شد.

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس درباره نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در فوتبال بعضی وقت‌ها همه چیز به سود شما است و بعضی وقت‌ها هم آن چیزی که به دنبالش هستید، رخ نمی‌دهد. در نیمه دوم بازی در ژاپن، ما چند اشتباه کوچک داشتیم که سبب شد دروازه ما باز شود. در دیدار برگشت موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. رسیدن به فینال هم یک افتخار محسوب می‌شود.

آخرین باری که یک تیم از غرب آسیا قهرمان آسیا شد به سال ۲۰۱۱ بر می‌گردد که السد موفق به کسب این افتخار شد. در همین رابطه رسن اضافه کرد: با تمام احترام برای کاشیما و تبریک قهرمانی این تیم باید بگویم که آن‌ها به هیچ وجه از السد و الدحیل قوی‌تر نبودند. آن‌ها فقط از اشتباهات ما در نیمه دوم بازی رفت استفاده کردند و به گل رسیدند و مانع از این شدند که ما در تهران در کنار هوادارانمان به بازی برگردیم. متاسفم که نتوانستیم هوادارنمان را خوشحال کنیم. به تیم حریف تبریک می‌گویم و از هوادارانمان نیز دلجویی می‌کنم. بعضی وقت‌ها فوتبال همین است.

منبع:سایت AFC