رضا شاهرودی: گفتند کی‌روش گفته زمین کمپ و «پِک» فقط باید در اختیار تیم بزرگسالان باشد

رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید از کارلوس کی‌روش به خاطر اجازه ندادن به این تیم برای تمرین در کمپ‌ تیم‌های ملی انتقاد کرد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم در مورد مشکلات سخت‌افزاری تیم امید گفت: متاسفانه تیم امید هر روز با مشکل زمین تمرین مواجه است. هر روز باید منتظر باشیم تا به ما اعلام کنند در کدام زمین تمرین تیم را برگزار کنیم. برای تمرین عصر امروز (شنبه) به ما اعلام کرده‌اند با زمین پیکان‌شهر هماهنگ شده است اما به شرطی که باران نبارد. این مسائل زیبنده فوتبال ایران نیست و نباید تیم امید برای برگزاری تمرین خود با مشکل مواجه باشد.

وی یادآور شد: وقتی کمپی با آن بزرگی برای تیم‌های ملی ساخته شده چرا نباید تیم امید در کمپ تمرین کند؟ به ما گفته‌اند کارلوس کی‌روش این اجازه را نمی‌دهد. نمی‌دانم کی‌روش که ادعا می‌کند مربی حرفه‌ای است چرا این رفتارها را می‌کند. او چه مشکلی با تیم امید دارد که اجازه نمی‌دهد در زمین کمپ تمرین کنیم؟ بدتر از آن به دروغ می‌گویند که تیم امید خودش نخواسته از امکانات ساختمان «پِک» استفاده کند در حالی که ما اصلا رنگ این ساختمان را هم ندیده‌ و مثل همه مردم  از تلویزیون امکانات چنین ساختمانی را مشاهده کرده‌ایم.

شاهرودی با بیان اینکه برای استفاده از امکانات ساختمان پک و کمپ تیم‌های ملی به فدراسیون فوتبال نامه زده بودیم، خاطرنشان کرد: وقتی امکانات باشد قطعا ما هم استقبال می‌کنیم اما  وقتی در جواب نامه ما اعلام می‌کنند کارلوس کی‌روش گفته ساختمان پِک و کمپ تیم‌های ملی فقط باید در اختیار تیم ملی بزرگسالان باشد دیگر چه کاری از دست ما ساخته است؟ کرانچار سرمربی تیم امید چند بار نسبت به شرایط موجود ابراز نارضایتی کرده اما پرداختن به این مسائل در حیطه کاری او نیست و تلاش حمید استیلی مدیر تیم هم بی‌فایده بوده است.

مربی تیم امید در پایان گفت: از فدراسیون می‌خواهیم امکانات ساده را در اختیار تیم امید قرار دهد تا حداقل دغدغه زمین تمرین نداشته باشیم. نباید تصمیم گیرنده در همه موارد کی‌روش باشد. من و حمید استیلی سالها عضو تیم ملی بوده‌ایم و هیچ وقت چنین رفتاری را از مربیان تیم ملی ندیده‌ایم. اگر قرار است تیم امید راهی المپیک 2020 توکیو شود باید مورد حمایت قرار گیرد.