روزبه با بازوبند کاپیتانی برمی‌گردد

روزبه چشمی هافبک باتجربه استقلال مقابل ملوان با بازوبند کاپیتانی به ترکیب تیمش برخواهد گشت. او انگیزه فراوانی برای درخشش دارد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، روزبه چشمی هافبک باتجربه استقلال مقابل ملوان با بازوبند کاپیتانی به ترکیب تیمش برخواهد گشت.

به گزارش پارس فوتبال، روزبه چشمی یکی از ارکان اصلی در موفقیت‌های استقلال بوده است؛ هافبک باتجربه آبی ها که در جام جهانی هم بازی کرد و موفق به گلزنی مقابل ولز شد، در ریتم خط هافبک استقلال نقش مهمی را ایفا می‌کند.

چشمی در بازی گذشته استقلال مقابل سپاهان به دلیل 4 اخطاره شدن و محرومیت غایب بود اما او با انگیزه زیاد به تمرینات برگشته و کار خود را جلو می‌برد.

روزبه حالا خود را برای مسابقه با ملوان آماده می‌کند. بازی‌ای که با توجه به مصدومان و محرومان پرتعداد آبی ها بازگشت او اتفاق خوبی محسوب می‌شود و می‌تواند در خط هافبک دوباره شرایط خوبی را مهیا کند.

نکته قابل توجه این است که چشمی در بازی با ملوان کاپیتان استقلال خواهد بود. با توجه به مصدومیت سیدحسین حسینی و غیبتش در ترکیب، چشمی بازوبند کاپیتانی را بر دست خواهد بست و نقش مهم‌تری را در ترکیب ایفا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

پارتی بازهای استقلال بدون برخورد قهری!
برخورد با عامل مصدومیت‌های پرتعداد استقلال
احضار دو بازیکن و یک مربی استقلال به کمیته انضباطی

انتهای پیام/