رونالدو: اگر دنبال پول بودم به چین می‌رفتم/ رئیس رئال مرا نخواست، من هم رفتم

مهاجم پرتغالی یوونتوس می‌گوید در رئال حس کرده که کسی او را نمی‌خواهد و برای همین راهی یوونتوس شد.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از فرانس فوتبال:

کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی پیشین رئال مادرید با جدایی از این تیم در تابستان راهی یوونتوس شد. او فصل قبل ۴۴ گل برای رئال مادرید به ثمر رساند و برترین گلزن تاریخ این باشگاه اسپانیایی نیز بود.

کریستیانو رونالدو درباره جدایی از رئال و رفتنش به یوونتوس گفت: حس کردم در باشگاه دیگر به من اعتقاد ندارند. بیشتر از سوی رئیس (فلورنتینو پرس) این مساله را حس کردم. باشگاه آن اعتقاد و شور و شوقی را که ابتدا درباره من داشت، دیگر نداشت. در چهار پنج سال اول حضورم در رئال مادرید برای آنها کریستیانو رونالدو بودم ولی در ادامه رئیس باشگاه، دیگر اعتقاد نداشت که جزئی جدایی ناپذیر از رئال هستم.

او در ادامه گفت: در رسانه‌ها می‌خواندم که من درخواست جدایی دادم ولی حقیقت این نیست و این رئیس باشگاه بود که تمایلی به ادامه حضور من در تیم نداشت به همین خاطر بود که به فکر جدایی از تیم افتادم.

او در ادامه درباره حضور در یوونتوس گفت: من به هیچ وجه به خاطر پول به یوونتوس نرفتم. اگر می‌خواستم به خاطر پول بروم، به چین می‌رفتم و پنج برابر بیشتر از پولی را که در رئال یا یوونتوس می‌گیرم به دست می‌آوردم. من در رئال اگر از یوونتوس بیشتر نمی‌گرفتم، کمتر هم نمی‌گرفتم و به همین خاطر انتقالم به خاطر پول نبود. مسئولان یوونتوس به صراحت اعلام کردند که من را می‌خواهند و این برای من ارزشمند بود.

رونالدو در پایان درباره شانس دریافت توپ طلا گفت: همیشه گفته ام دریافت ششمین توپ طلا دغدغه ذهنی من نیست ولی خودم را شایسته آن می دانم. همین الان خودم را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می دانم. همیشه تلاش می کنم گلزنی کنم و تیمم را برنده کنم و به افتخار برسم.

این صحبت‌های رونالدو و اخراج لوپتگی که دوشنبه شب اتفاق افتاد حالا فشارها را روی فلورنتینو پرس بیشتر از قبل کرده است.