زلاتان در رئال مادرید؟

ر اساس ادعای شبکه کوپه اسپانیا، مهاجم سوئدی در دسامبر به رئال مادرید خواهد پیوست.

به‌ گزارش ‌لحظه ‌و ‌به نقل از آس:

جدایی زلاتان ایبراهیموویچ از لیگ MLS به احتمال فراوان اتفاق خواهد افتاد. رئال مادرید در شرایط بدی به سر می‌برد، قصد دارد در زمستان خط حمله خود را تقویت کند. بر اساس ادعای مانولو لاما در شبکه کوپه، رئال مادرید به امضای قرارداد با مهاجم سوئدی علاقمند است.

نبود  کریستیانو رونالدو در این فصل باعث شده است که خط حمله تیم مادریدی دچار مشکل شود. تاکنون کریم بنزما، ماریانو دیاس، گرت بیل و مارکو آسنسیو در ۱۲ بازی ۱۸ گل به ثمر رساندند و رکورد هفت ساعت ناکامی در گلزنی را به ثبت رساندند. در این شرایط ایبراهیموویچ می‌تواند بهترین گزینه برای تقویت این خط باشد.

زلاتان با عملکردهایش همه را در آمریکا به وجد آورد اما به نظر نمی‌رسد این حضور ادامه‌دار باشد. مهاجم سوئدی هنوز راجع‌ به آینده‌اش تصمیمی نگرفته است. در این شرایط به نظر می‌رسد میلان نیز به او پیشنهاد امضای قرارداد داده است.

ایبراهیموویچ پس از آسیب‌دیدگی شدید در منچستریونایتد که برخی‌ها معتقد بودند پایان دوران ورزشی این بازیکن است، توانست در ماه مارس در لیگ MLS بازی کند.  او نشان داد که هنوز در سطح خوبی به سر می‌برد و توانست در ۲۵ بازی ۲۲ گل به ثمر برساند تا دومین گل برتر این رقابت‌ها شود.