زمان تجلیل از قهرمانان مدال‌آور مشخص شد

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دویست و پنجمین نشست شورای معاونان این وزارتخانه با یادآوری روند پرداخت پاداش های قهرمانان و مدال آوران ورزش ایران در 6 سال گذشته گفت: 10 مراسم تجلیل از قهرمانان از سال ۹۲ تا کنون برگزار شده و دولت تدبیر و امید در موضوع پرداخت پاداش قهرمانان ورزش بسیار خوش حساب بوده است بطوریکه پاداش معوقه سال‌های 90 تا 92 که به دولت دهم برمی گشت توسط وزارت ورزش و جوانان دولت یازدهم پرداخت شد.

سلطانی فر با تشکر از همت همه قهرمانان، مربیان و روسای فدراسیون ها و کارشناسان و مدیران مجموعه ورزش کشور اظهار داشت: هدف همه ما سربلندی نام ایران و به اهتزار درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی المپیکی و جهانی است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه آمریکا علیه مردم عنوان کرد: در مبارزه با آمریکا و دفاع از آرمان های انقلاب و امام همه کنار هستیم. ایستادگی پهلوانان و قهرمانان در شرایط ویژه تحریم کنار مردم، قوت قلب و اعتماد به نفس کشور را در ادامه این راه و مبارزه با آمریکا بیشتر می کند.

سلطانی فر 11 خرداد را موعد مراسم تجلیل از قهرمانان بازیهای آسیایی و پاراآسیایی اعلام کرد و یادآور شد: ان‌شاالله هم زمان با ماه مبارک رمضان با حضور آقای روحانی رییس جمهور از مدال آوران ارزشمند بازی های اندونزی تجلیل خواهد شد.

منبع: فارس