زیور بابایی: نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال بانوان سخت خواهد بود

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری تسنیم :

زیور بابایی سرمربی تیم بانوان فوتسال ملی‌ اظهار داشت: با وجود این که برنامه‌های آماده سازی تیم ملی حفاری جهت حضور در لیگ دیر شروع شد اما خوشبختانه توانستیم نتیجه خوبی را در لیگ به دست بیاوریم.

وی افزود: همدلی و انسجام تیمی و تمکین بازیکنان از دستورات کادرفنی باعث شد تا بازی‌های خوبی را ارائه بدهیم و صدر جدول را به دست بیاوریم. اما این پایان راه نخواهد بود. به طورحتم در نیم فصل دوم تیم‌ها با آمادگی بالاتری حاضر می‌شوند و در دور برگشت رقابت تیم‌ها سخت تر خواهد بود.

سرمربی تیم ملی‌حفاری ادامه داد: تیم‌های نامی نو، دختران کویر کرمان، شهرداری رشت، پویندگان، مس رفسنجان تیم‌های خوبی هستند. در کل در لیگ امسال تیم‌ها سرحال تر و پویاتر از دوره‌های قبل هستند. بازی‌های خوبی را از تیم‌ها شاهد هستیم  به طوری که نمی‌توان از حالا پیش بینی کرد کدام تیم برنده بازی‌های خواهد بود. این باعث شده تا لیگ جذاب و با نشاطی را شاهد باشیم.

بابایی یادآورشد: شرایط مالی تیم ملی حفاری به گونه‌ای نیست که بازیکن جدیدی را برای دور برگشت به خدمت بگیریم. اما روی نقاط ضعف و قوت تیم کار می‌کنیم تا در مسابقه‌های پیش رو نتایج خوبی را کسب کنیم. تیم ملی حفاری  بازیکن ملی‌پوش در اختیار دارد. فهیمه زارعی یکی از چهره های مطرح تیم ملی است که در تیم ملی حفاری بسیار عالی بازی کرده است. دیگر ملی پوشان در واقع نیمکت نشین‌های تیم ملی بودند اما همگی در ملی حفاری عالی بودند. از تمامی شاگردانم رضایت کامل را دارم چون بسیار خوب بودند.

وی تصریح کرد: درباره داوری‌ها اعتراضی ندارم. به هرحال همان طور که من بر صندلی کوچ اشتباهاتی دارم و بازیکنان در زمین برخی اوقات اشتباه می‌کنند داوران نیز از اشتباه مبرا نیستند. اما این اشتباهات به هیچ وجه به عمد نبوده است. امیدورام دپارتمان داوری فوتسال پس از پایان هر هفته از مسابقات داوری‌ها را تحلیل کنند تا درصد این خطاها به حداقل برسد.

سرمربی تیم  فوتسال ملی‌حفاری با اشاره به آخرین دیدار این تیم در نیم فصل اول گفت: در آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر فوتسال بانوان تیم ملی‌حفاری میهمان تیم شهرداری رشت است. تیم رشت بازی‌های خوبی را در لیگ به نمایش گذاشت و مربی خوبی هدایت این تیم را برعهده دارد. به طور حتم بازی سختی خواهیم داشت. اما تلاش ما این است که از این بازی سه امتیاز را کسب کنیم و با دست پر به اهواز برگردیم.