ساره جوانمردی عضو کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهان شد

بر اساس اعلام پاراتیراندازی جهانی، ساره جوانمردی ملی پوش پرافتخار ایران به عنوان عضو کمیته ورزشکاران انتخاب شد.

به گزارش شبکه ورزشی لحظه  و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، با پایان انتخابات کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی، ساره جوانمردی ملی پوش پرافتخار ایران به عنوان یکی از ۴ عضو منتخب این کمیته معرفی شد.

پیش از این اعلام شده بود که ساره جوانمردی به عنوان ورزشکار و مجید نظامی به عنوان داور بین المللی نامزد شرکت در انتخابات کمیته ورزشکاران و کمیته ورزشی شده‌اند و پس از اتمام مهلت رای گیری، ساره جوانمردی به همراه ۳ پاراتیرانداز دیگر از میان ۱۳ نامزد موفق شدند بیشترین آرا را بدست آورده و به عضویت این کمیته درآیند.

فرآیند رای دهی به این نامزدها اینگونه بود که در بخش کمیته ورزشی، کمیته پارالمپیک هر کشور که دارای نامزد در این بخش بود می‌توانست به نماینده خود رای دهد. در بخش کمیته ورزشکاران نیز تنها پاراتیراندازانی که دارای لایسنس IPC بودند، اجازه داشتند در این انتخابات شرکت کنند. از ایران نیز تعدادی از ورزشکاران رشته پاراتیراندازی که حائز این امتیاز بودند در این رای‌گیری شرکت نمودند.

ساره جوانمردی که دارای ۳ نشان طلا و یک نشان برنز از سه دوره حضور خود در بازی های پارالمپیک لندن ۲۰۱۲، ریو ۲۰۱۶ و توکیو ۲۰۲۰ است برای شرکت در بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ آماده می شود.

انتهای پیام/