ساپینتو: به خاطر دروغ از استقلال جدا شدم/ آقای الف از بزرگترین دشمنان من بود

ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال گفت: امیدوار بودم با شرایط خوب و بهترین اتفاقات از استقلال جدا شوم اما متاسفانه این باشگاه خوب و مردمی از نظر مدیریت در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. 

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال گفت: نمی توانم فراموش کنم که استقلال هواداران فوق العاده ای دارد که همیشه در قلب من هستند و به آنها فکر می کنم ، هوادارانی که با عشق و انرژی خودشان فوتبال را زیباتر می کنند اما حالا من در آغاز مسیر متفاوتی قرار دارم و باید برای موفقیت در تیم جدیدم با همکارانم و اعضای باشگاه به سختی کار کنیم.

مسئله برای من به هیچ وجه پول نبود و به آن توجهی نداشتم. مسئله این بود که من با ساختار مدیریتی باشگاه مشکل داشتم و دیگر اعتمادی به این افراد وجود نداشت. آنها دائم به من دروغ می گفتند. در طول فصل هیچ حمایتی از من و تیمم نشد ، آنها به خاطر ما و در کنار ما نمی جنگیدند و ما تنها بودیم. من اعتقاد دارم این افراد شایستگی و صلاحیت مدیریت استقلال را ندارند. به آنها باور نداشتم و به همین دلیل پیشنهادشان را نپذیرفتم.

شنیده ام آقای (الف) در مورد قرارداد من در اینجا صحبت کرده است. این فرد در طول ماه های گذشته همواره یکی از دشمنان اصلی من بود. بارها گفته بود ساپینتو را برکنار می کنیم و حتی می دانم با چه کسانی مذاکره کرده بود. چند ماه پیش به دنبال انتخاب جانشین من بود و همین مسائل در عملکرد ما تاثیر داشت چرا که می دانستیم در داخل باشگاه دشمنانی داشتیم. به خاطر حضور افرادی مثل او در استقلال نماندم و این یک حقیقت است. تا وقتی کسانی به این شکل در این باشگاه هستند نمی شود به کادر مدیریت اعتماد داشت.

عجیب است که  فردی به خودش اجازه می دهد در مورد قرارداد من صحبت کند. کاملا مشخص است که این فرد حرفه ای نیست. شما حق ندارید در مورد قرارداد مربی که به باشگاه دیگری رفته صحبت کنید. من انقدر حرفه ای هستم که طبیعتا چیزی در مورد این مبلغ نخواهم گفت فقط در اینجا اعلام می کنم که باز هم دروغ گفتند چون مبلغی که اعلام کردند به هیچ وجه صحت ندارد و من به چنین عددی به قبرس نیامده ام. عجیب نیست که او دروغ می گوید چون قبل از این هم بارها دروغ گفته و جالب است که با وجود رفتن ساپینتو همچنان به این دروغ ها ادامه می دهد. باز هم تکرار می کنم یکی از دلایلی که من رفتم این بود که نمی خواستم با فردی مثل او در استقلال کار کنم.

امیدوار بودم با شرایط خوب و بهترین اتفاقات از استقلال جدا شوم اما متاسفانه این باشگاه خوب و مردمی از نظر مدیریت در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. من 8 ماه هیچ پولی نگرفتم و هنوز اقدامی برای پرداخت طلب من نکردند. گفتند بگذار ابتدا پول بازیکنان را بدهیم قبول کردم که صبر کنم ، بعد گفتند پول اعضای کادر را می دهیم باز هم صبر کردم ، بعد گفتند اگر پول بازیکنان خارجی را ندهیم قراردادشان را فسخ می کنند و من صبر کردم اما 8 ماه طلب خودم را ندادند و تنها به من دروغ گفتند. کار کردن با افرادی که مدام دروغ می گفتند ممکن نبود و به همین دلیل از استقلال جدا شدم. جالب است که می گویند ما پیشنهاد بیشتری دادیم اما ساپینتو نماند و قبول نکرد ، کاملا درست است ، قبول نکردم چون دلیل جدایی من پول نبود و برایم اهمیتی نداشت. دلیل جدایی من این بود که دیگر به این مدیریت باور و اعتماد نداشتم و نمی خواستم با آنها کار کنم. متاسفانه فکر می کنم برای دریافت طلبم باید از راه حل های دیگری استفاده کنم تا بعد از 8 ماه بتوانم دستمزدم را دریافت کنم.

انتهای پیام/