Home فوتبال ستاره ایرانی در میان 10 بازیکن نخست لوشامپیونه قرار گرفت

ستاره ایرانی در میان 10 بازیکن نخست لوشامپیونه قرار گرفت

 

در پایان هفته نهم لیگ فرانسه سامان قدوس در جمه 10 بازیکن برتر لاشامپیونه قرار گرفت تا به عنوان اولین ایرانی به این افتخار دست پیدا کند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از  خبرگزاری برنا،در پایان هفته نهم لیگ فرانسه سامان قدوس در جمه 10 بازیکن برتر  لاشامپیونه قرار گرفت تا به عنوان اولین ایرانی به این افتخار دست پیدا کند. در حالی که تمامی اخبار و حواشی هفته نهم لوشامپیونه تحت الشعاع بازی بزرگ پاری سن ژرمن و المپیک لیون قرار گرفته بود، ستاره ایرانی با تکرار درخشش های چند بازی گذشته در بازی با دیژون موفق شد به جمع 10 بازیکن برتر لاشامپیونه برسد تا شهرت بیشتری در مدت کوتاه از حضور در فرانسه برسد.

در تازه ترین رده بندی اوپتا از برترین بازیکنان حاضر در لاشامپیونه که بر اساس عملکرد هفتگی آنها منتشر می شود سامان قدوس ستاره ایرانی باشگاه آمیان در جمع 10 بازیکن برتر این هفته قرار گرفت تا مزد تلاش همین طور گل اعجاب آوری که به ثمررساند را بگیرد.

 

در گزارش انتخاب برترین های لاشامپیونه پیرامون شماره 7 آمیان آمده است:« سامان قدوس در رتبه‌بندی اوپتا از رقابت های این هفته‌  لاشامپیونه رتبه‌  دهم جدول را به خودش اختصاص داد، مهاجمی که این هفته گل فو‌ق‌العاده‌اش در بازی مقابل دیژون باعث شد باشگاه امیان سه امتیاز باارزش به دست آورد».

جالب این که در فهرست 10 بازیکن برتر لاشامپیونه نام کیلیان ام باپه ستاره ملی پوش باشگاه پاری سن ژرمن با چهار گلی که وارد دروازه لیون کرد با میانگین امتیاز 99.9 از 100 در صدر جدول قرار گرفته و نام سامان قدوس با میانگین امتیاز 89.4 از 100 در جایگاه دهم ایستاده است تا تقابل این دو ستاره در بازی حساس هفته آینده PSG با آمیان در هفته دهم لاشامپیونه در ورزشگاه استادفرانس شهر پاریس جذابیت های بیشتر به خود بگیرد.