ستایش رسانه‌های عربی از عملکرد السد؛ جولان در آزادی

پیروزی ارزشمند السد برابر استقلال در ورزشگاه آزادی ستایش رسانه‌های قطری و عربی را به دنبال داشت.

به گزارش ایسنا، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا السد در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال استقلال رفت.

تیم قطری با وجود این که با یک گل در این دیدار عقب افتاد اما در نهایت توانست با نتیجه‌ سه بر یک بازی را به سود خود به پایان رساند.

بازی زیبا و هجومی السد باعث ستایش رسانه‌های عربی از عملکرد این تیم شد.

روزنامه میدان الاخبار با تیتر” ژاوی و بونجاح پیروزی ارزشمند را برای السد رقم زدند” نوشت: السد با پیروزی ارزشمند که در ورزشگاه آزادی به دست آورد تا حدود زیادی صعود خود به دور بعد را نهایی کرد. این تیم هم در نیمه نخست و هم در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و هر آن چه که خواست انجام داد. السد می‌توانست بازهم دروازه استقلال را باز کند اما بازیکنان این تیم در از دست دادن فرصت‌ها با هم رقابت می‌کردند. السد با رهبری ژاوی در میانه میدان توانست این پیروزی ارزشمند را به دست آورد.

روزنامه الخلیج نوشت: السد در ورزشگاه آزادی جولان داد و توانست با پیروزی قاطعی که به دست آورد تا حدود زیادی صعودش به دور بعد را نهایی کند. السد در این دیدار بازی هجومی را به نمایش گذاشت و با شایستگی توانست به پیروزی برسد.

روزنامه العرب قطر نوشت: السد با پیروزی ارزشمندی که به دست آورد قدم در نیمه نهایی گذاشت. السد با وجود این که با اشتباه بازیکنان خودی دروازه‌اش را باز شده دید اما  توانست با ارائه یک بازی خوب و هجومی پیروزی ارزشمند را به دست آورد و تا حدود زیادی صعود خود به دور بعد را نهایی کند.

روزنامه الرای هم با تیتر”السد از استقلال عبور کرد و امید خود برای صعود را بالا برد” نوشت: السد پیروزی ارزشمندی را برابر صدرنشین لیگ ایران به دست آورد تا امید بسیار زیادی برای صعود به دور بعد داشته باشد. السد در ورزشگاه آزادی جولان داد و گل به خودی را با یک پیروزی تاریخی جواب داد.

نکته جالب این که این روزنامه قطری به اشتباه استقلال را صدرنشین لیگ ایران دانسته است.