سرمربی تیم فوتبال دختران در جنوب ایران به دنبال کشف استعدادها


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم فوتبال زیر ۱۹ سال دختران ایران موفق شد از مرحله نخست رقابت‌های مقدماتی رقابت‌های قهرمانی آسیا صعود کند. شاگردان کتایون خسرویار در مرحله دوم رقابت‌ها به همراه تیم‌های استرالیا، لبنان، میانمار، نپال، کره جنوبی، ازبکستان و ویتنام از دوم تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال آینده در دو گروه ۴تیمی به رقابت خواهند پرداخت تا در نهایت چهار تیم به مرحله نهایی مسابقات صعود کنند.

در مرحله نهایی مسابقات، چهار تیم صعود کننده به همراه تیم‌های ژاپن، کره شمالی، چین و تایلند(میزبان) با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا در پایان قهرمان آسیا مشخص شود.

کتایون خسرویار، سرمربی تیم فوتبال جوان ایران برای تقویت تیم خود و صعود از مرحله دوم مسابقات به دنبال جذب استعدادها برای تیم ملی است. خسرویار اوایل بهمن ماه (اواخر ژانویه) به جنوب ایران و به استان‌های بندرعباس، خوزستان و بوشهر سفر خواهد کرد تا با برگزاری اردویی چهار روزه استعدادهای فوتبال بانوان را پیدا کند.

خسرویار پیش از این سفرهایی به اراک، کیش، هرمزگان و قشم داشته است  و هدف او از این کار این است تا  بازیکن با استعدادی از حضور در تیم ملی محروم نباشد و  فرصت عضویت در تیم ملی برای همه دختران فوتبالیست ایران وجود داشته باشد.

نکته مهم دیگر این است که در حال حاضر تمام اعضای تیم فوتبال زیر ۱۹ سال دختران ایران را بازیکنانی از شهرستان ها تشکیل داده اند و تهران نماینده‌ای ندارد. خسرویار از بازیکنان تهرانی نیز دعوت کرد تا در آزمون‌های تست شرکت و در صورت وجود استعدادی در بین بازیکنان تهرانی آنها نیز جذب شوند.

منبع: مهر