سرمربی سپیدرود رشت: عملکرد فنی بازیکنانمان سبب پیروزی در بازی با تراکتورسازی شد

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، نادر دست‌نشان در کنفرانس خبری بعد از بازی با تراکتور سازی تبریز با اشاره به بازی بسیار خوب بازیکنان سپیدرود رشت، اظهار کرد: تراکتورسازی تیم قوی با بازیکنان ملی و کادر مربیگری خوب است که خود را برای قهرمانی مهیای می‌کند.

وی با بیان اینکه در این بازی موقعیت‌های بسیاری داشتیم که می‌توانستیم به گل بیشتر برسیم، افزود: بازیکنانمان از فاصله بین خطوط تیم تراکتورسازی بهره لازم را برای کسب نتیجه کردند.

سرمربی سپیدرود رشت در ادامه با اشاره به اینکه تیم میهمان خوش شانس بود که گل‌های بیشتری را دریافت نکرد، گفت: ما تیم تراکتورسازی را مجبور کردیم که با ارسال‌های بلند مهاجمین خود را تغذیه کنند.

وی در ادامه به اظهار نظر سرمربی تراکتورسازی تبریز درباره اینکه گل‌های سپیدرود به خاطر اشتباه دروازه بان این تیم به ثمر رسیده است، تصریح کرد: نظر وی محترم بوده اما دروازه بان ما نیز اشتباهاتی داشت که می‌توانست منجر به گل تراکتور شود.

دست نشان با بیان اینکه گل‌های دوم و سوم سپیدرود نشان دهنده عملکرد فنی تیم ما است، افزود: در این بازی کناره‌ها تیم حریف را بستیم و با حرکت در عمق به دنبال کسب موفقیت بودیم.

وی با اشاره به اینکه استفاده از بازیکنان جوان و با تجربه سبب پیروزی تیم شد، گفت: در هر تیمی که بودم از بازیکنان جوان بهره بردم.

سرمربی سپیدرود رشت با بیان اینکه ۵ بازی آینده برای ما حکم فینال دارد، اظهار کرد: باید تلاش کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم تا امتیازات کامل را کسب کنیم.

منبع: مهر