سرمربی کاشیما : هدف‌مان فتح جام قهرمانی است !

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در دیدار برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق، سوون سامسونگ کره‌‌جنوبی در خانه خود تن به تساوی ۳ ــ ۳ مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن داد. در مجموع دو دیدار رفت و برگشت هم این تیم کاشیما آنتلرز بود که ۶ بر ۵ پیروز و راهی فینال این دوره از رقابت‌ها شد.

اویوا، سرمربی ۴۶ساله تیم کاشیما آنتلرز ژاپن پس از صعود به فینال دیدار لیگ قهرمانان آسیا گفت:

۲ بازی اخیر این رقابت‌ها مشکلات زیادی برای بازیکنانم ایجاد کرد اما آنها تا زمان رسیدن به بازی فینال تسلیم نشدند. هر چیزی برای تیم کاشیما آنتلرز امکان‌پذیر بود زیرا بازیکنان متحد و منسجمی در اختیار داشتیم. همواره به بازیکنانم اعتماد می‌کنم و ارزش زیادی برای آنها قائل هستم.

وی درباره نخستین حضورش در فینال لیگ قهرمانان آسیا و آماده‌سازی کاشیما، آنتلرز برای مسیر باقی‌مانده گفت:

ما در فینال هستیم اما این هدف ما نیست. هدف‌مان فتح جام قهرمانی است. ۲ بازی برای‌مان باقی‌مانده و می‌خواهم کاشیما آنتلرز را به‌خوبی مهیا کنم.

سرمربی تیم کاشیما، آنتلرژ ژاپن درباره رمز صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار داشت:

بازیکنانم در بازی امروز برابر سوون سامسونگ خیلی خوب با یکدیگر در زمین صحبت می‌کردند. حتی شرایط بحرانی در طول بازی به‌وجود آمد اما بازیکنان خیلی زیاد با یکدیگر صحبت کردند. خیلی خوب بود که بدانند چه‌کار باید کنند. فکر می‌کنم دلیل اصلی صعود کاشیما آنتلرز انسجام بازیکنان بود.

دیدار رفت تیم‌های کاشیما، آنتلرژ ژاپن و پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا روز ۳ ماه نوامبر (۱۲ آبان) در ژاپن برگزار می‌شود و شاگردان برانکو ایوانکوویچ روز ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) در ورزشگاه آزادی پذیرای نماینده ژاپن خواهند بود.