سرمربی کانادا: بازیکنان باهوشی داریم/سرمربی نیوزیلند: فوتبال بازی نکردیم

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، در ادامه رقابت‌های جام جهانی فوتبال زنان که به میزبانی فرانسه در حال برگزاری است، بامداد امروز کانادا موفق شد 2 بر صفر مقابل نیوزیلند به برتری برسد. فلمینگ در دقیقه 48 و پرینس در دقیقه 79 گل‌های کانادا را به ثمر رساندند. کانادا با این پیروزی با 6 امتیاز در رده دوم گروه خود قرار گرفت.

کنس مولر سرمربی تیم فوتبال بانوان کانادا بعد از این پیروزی گفت: پیام نیمه نخست این بود: آنچه را که انجام دادید ادامه دهید. ما موقعیت‌های بسیار زیادی را ایجاد کردیم فقط نیاز داشتیم در محوطه جریمه تهاجمی باشیم.

وی افزود: ما بعد از این پیروزی به مرحله بعد رفتیم. بازیکنان بسیار باهوشی داریم که در این بازی کارشان را خوب انجام دادند. نیوزیلند تیمی است که به سختی شکست می‌خورد اماما این بازی را بردیم. انتظار داریم مقابل هلند نیز بازی خوبی داشته باشیم و باید ببینیم چطور می‌توانیم آنها را شکست دهیم.

تام سرمانی سرمربی تیم فوتبال نیوزیلند نیز درباره بازی با کانادا، عنوان کرد: صادقانه بگویم؛ ما در این دیدار فوتبال بازی نکردیم. من به تیم کانادا تبریک می‌گویم که نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند.

وی افزود: کارهای خوبی که مقابل هلند انجام داده‌ بودیم، در این دیدار انجام ندادیم. به اندازه کافی بازیکنان کانادا را تحت فشار نگذاشتیم و در نهایت این بازی را واگذار کردیم.

برنامه دیدارهای امروز به شرح زیر است:

سوئد – تایلند، ساعت 17:30

آمریکا – شیلی، ساعت 20:30