سفر رئیس النصر به لندن برای شکار همبازی جدید رونالدو

رئیس باشگاه النصر برای مذاکره بر سر جذب ستاره مراکشی به لندن سفر می‌کند.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛  هم‌زمان با تلاش مقام‌های عربستان سعودی برای کشاندن ستاره‌های فوتبال اروپا به این کشور، «حکیم زیاش» مهاجم کناری مراکشی تیم چلسی ممکن است هم‌بازی «کریستیانو  رونالدو» در تیم النصر شود.

زیاش که به‌رغم درخشش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و شگفتی‌سازی به همراه مراکش، نتوانسته جایگاه ثابتی در ترکیب آبی‌های لندن برای خود دست و پا کند و در آستانه خروج از این تیم قرار گرفته است.

وبگاه «فوت مرکاتو» امروز (شنبه) خبر داده «مسلی آل معمر» رئیس باشگاه النصر قرار است بزودی به لندن سفر کند و با سران باشگاه چلسی برای جذب زیاش ۳۰ ساله وارد مذاکره شود.

 زیاش در آخرین ساعات پنجره نقل و انتقالات زمستانی، برای پشت‌سر گذاشتن آزمایش پزشکی و انتقال قرضی ۶ ماهه در پاریس حضور داشت اما به دلیل مسائل مربوط به ارسال مدارک از لندن، این انتقال انجام نشد.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دلیل اینکه باشگاه چلسی مدارک مربوط به انتقال ستاره مراکشی به پاریس را سه بار اشتباه فرستاد عصبانی شده و این اوضاع را «سیرک درجه یک» خواند.

گفته شده زیاش با پیشنهاد دندان‌گیری از سوی النصر مواجه خواهد شد و باشگاه چلسی نیز مانعی برای جدایی او ایجاد نخواهد کرد.

مهاجم مراکشی با وجود رسیدن به مقام چهارمی در جام جهانی، در فصل گذشته تنها ۲۴ بار برای چلسی به میدان رفت و در گلزنی ناکام بود اما سه پاس گل به هم‌تیمی‌های خود داد.

پس از حضور رونالدو در عربستان، سعودی‌ها در ادامه برنامه‌های بلندپروازانه خود موفق شدند «کریم بنزما» کاپیتان رئال مادرید و برنده توپ طلای سال ۲۰۲۲ را هم برای تیم الاتحاد به خدمت بگیرند.

انتهای پیام/