سلسله اشتباهات حاجیلو در استقلال

سرپرست تیم استقلال در مدت حضورش روی نیمکت این تیم اشتاهات بزرگی را انجام داده که اکنون جایگاهش را متزلزل کرده است.

به گزارش ایسنا، اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال که چندی پیش با حکم امیرحسین فتحی به عنوان سرپرست آبی‌ها انتخاب شد و جایگزین نصرالله عبداللهی شد حالا با دو اشتباه بزرگ مورد غضب سرمربی آلمانی آبی‌ها قرار گرفته و جایگاهش روی نیمکت آبی‌های پایتخت متزلزل شده است.

حاجیلو پس از انتخاب شدنش به عنوان سرپرست آبی‌های پایتخت در مصاحبه‌ای جنجالی اعلام کرد که مارکوس نویمار مورد قبول شفر قرار نگرفته و قرار نیست با استقلال قرارداد ببندد اما این در حالی بود که هافبک آلمانی با استقلال به توافق رسیده بود و قرار بود چند روز بعد برای تست‌های پزشکی به ایران بیاید.

دومین اشتباه حاجیلو در دیدار با السد رقم خورد که این بار هم پای هافبک آلمانی در میان بود. در حالی که شفر قصد تعویض نویمایر را داشت و می‌خواست محمد دانشگر را به جای این هافبک وارد زمین کند، حاجیلو به اشتباه نام گرو را به داور چهارم اعلام کرد و نزدیک بود این اشتباه کار دست تاکتیک‌های شفر بدهد. شفر نیز از این مساله بسیار ناراحت بود و بارها در طول بازی بر سر حاجیلو فریاد زد.

این دو اشتباه بزرگ مقدمه‌ساز ناراحتی و عصبانیت شفر از سرپرست فعلی تیم استقلال شد تا تکلیف این سرپرست برای ادامه همکاری با استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

البته هنوز تصمیمی برای برکناری و جایگزینی حاجیلیو در سرپرستی استقلال از سوی مدیران این باشگاه گرفته نشده و وی در دیدارهای بعدی استقلال دوباره روی نیمکت این تیم خواهد نشست.