خانه اخبار داغ سوپرلیگ بسکتبال بانوان به زودی آغاز می‌‌شود

سوپرلیگ بسکتبال بانوان به زودی آغاز می‌‌شود

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی‌نو اصفهان گفت: 3 آبان ماه سال جاری مسابقات سوپرلیگ بسکتبال بانوان آغاز می‌شود و ما آماده این رقابت‌ها هستیم.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از خبرگزاری برنا ، در سوپرلیگ بسکتبال بانوان نامی‌نو امسال حضور دارد و به کسب نتایج خوب فکر می‌کند، این تیم که نماینده استان اصفهان است با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی نامی‌نو اصفهان و تلاش هیأت بسکتبال استان اصفهان در رقابت‌ها شرکت می‌کند؛ با تلاش‌هایی که برای تشکیل تیم صورت گرفته می‌توان امید داشت که نامی‌نو یکی از برترین‌های سوپرلیگ 97 باشد.

هدفمان قهرمانی است

سپیده جعفری در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا در اصفهان اظهار کرد: به دلیل حضور ملی‌پوشانمان در تیم ملی بسکتبال سه به سه مجبور بودیم تمرینات را عقب بیندازیم تا این بازیکنان برگردند و تیم با ترکیب کامل به تمرین بپردازد به همین خاطر کمی دیر شروع کردیم.

وی افزود: 3 آبان ماه سال جاری مسابقات آغاز می‌شود و ما از اول مهر ماه برنامه‌های تمرینی‌مان را شروع کردیم؛ با توجه به اینکه فصل آماده‌سازی تیم‌ها بوده ما هم مسابقات تدارکاتی را در برنامه داشتیم طوری که این هفته یک بازی انجام می‌دهیم تا برای رقابت‌ها خودمان را آماده کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی‌نو اصفهان عنوان کرد: امسال تیممان تغییر و تحول داشته اما نه خیلی زیاد؛ 4 بازیکن سال قبل حفظ شده‌اند، 3 بازیکن از تیم نفت آبادان جذب کرده‌ایم و بقیه هم بسکتبالیست‌های اصفهان هستند که چند سالی هست برای استان بازی می‌کنند، از بازیکنان رده امید هم دعوت می‌شود که معمولا سر تمرینات می‌آیند؛ فعلا هم قصد گرفتن بازیکن جدیدی را نداریم.

وی با اشاره به اینکه سه ملی‌پوش رده بزرگسال در تیم حضور دارند، ادامه داد: سال گذشته بازیکنان خوب در یک یا دو تیم متمرکز شده بودند و حدس اینکه کدام تیم‌ها در نهایت عناوین برتر را به دست می‌آورند، خیلی سخت نبود اما امسال تمام تیم‌ها قوی هستند چون بازیکنان خوب در تیم‌ها پخش شده‌اند و همین پیش‌بینی را سخت می‌کند.

جعفری اذعان کرد: در حال حاضر وضعیت تیم خوب است و تمرینات منظم انجام گرفته تا هفته بعد که در مسابقات شرکت می‌کنیم قطعا اولش پستی بلندی‌هایی خواهیم داشت اما رفته‌رفته به آن وضعیت ایده‌آل می‌رسیم؛ ما تیم را برای قهرمانی بستیم و همه تلاشمان را می‌کنیم تا به هدفمان برسیم.