سپاهان به دنبال یک پایان باشکوه

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، کسب مقام نایب قهرمانی در لیگ برتر ارزشمند است به خصوص که قرار باشد تیمی قهرمان شود که در دو فصل متوالی هم قهرمان شده بود و از سویی فصل گذشته فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بود.
اما شرط قهرمانی سپاهان فقط پیروزی پارس جنوبی برابر پرسپولیس نیست. سپاهان باید استقلال خوزستان را شکست دهد. غلبه بر استقلال خوزستان که به لیگ یک سقوط کرده به ظاهر آسان است. به همان اندازه که پارس جنوبی انگیزه دارد که پرسپولیس را شکست دهد تا در هفته پایانی همه نگاه‌ها را متوجه خود کند استقلال خوزستان هم برای نتیجه گیری برابر سپاهان امیدوار است. سپاهان قطعاً با سوت آغاز بازی با استقلال خوزستان چشم به دیدار جم دارد.
۹۰ دقیقه پرالتهاب روی سکو‌های استادیوم نقش‌جهان. نتیجه بازی پارس جنوبی- پرسپولیس در حال و هوای تماشاگران روی سکو‌ها تأثیرگذار خواهد بود. با گل پرسپولیس آن‌ها ساکت خواهند شد و با گل پارس جنوبی شور و حال خواهند گرفت. این اتفاقات اجتناب‌ناپذیر است، اما باز تکرار می‌کنیم سپاهان برای قهرمانی نیاز به پیروزی در بازی پیش‌رو هم دارد. شاید معطوف کردن همه فکر و ذهن به بازی با استقلال خوزستان بهترین تصمیم باشد، چون نمایش خوب برابر این تیم و دستیابی به یک نتیجه خاطره‌انگیز در این بازی حتی اگر به قهرمانی تیم منجر نشود دست‌کم یک پایان باشکوه برای سپاهان رقم خواهد زد. به خصوص که این پایان باشکوه منجر به حضور تیم در لیگ قهرمانان آسیا هم خواهد شد.
در فوتبال وقوع هر اتفاقی محتمل به نظر می‌رسد، خوشبینی به قهرمانی در لیگ برتر حق طبیعی سپاهان است و اینکه تا ثانیه‌های پایانی بازی به قهرمانی خوشبین باشد، اما فوتبال یک روی دیگر هم دارد؛ شکست پارس جنوبی برابر پرسپولیس و از دست دادن جام قهرمانی. در هر صورت فوتبال ادامه خواهد داشت.

منبع: خبر ورزشی