سیلوا: دیدار برابر ناپولی شبیه به جنگ است

کاپیتان پاری سن ژرمن دیدار برابر ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا را شبیه به یک جنگ دانست.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از اکیپ:

پاری سن ژرمن در آغاز دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ایتالیا به مصاف ناپولی خواهد رفت. تیم توخل قبل از این دیدار حساس توانست در لیگ فرانسه با نتیجه دو بر یک لیل را از پیش رو بردارد.

سیلوا، کاپیتان پاری سن ژرمن بعد از بازی، گفت: در مهم‌ترین بازی فصل خود در لیگ فرانسه به پیروزی رسیدیم. خوشحالم که در این دیدار حساس بازی را به سود خود به پایان رساندیم. این پیروزی به ما کمک می‌کند تا با روحیه خوبی برابر ناپولی به میدان برویم.

او ادامه داد: دیدار برابر ناپولی شبیه به جنگ است. من زمانی که در میلان بودم هرگز نتوانستم که در ورزشگاه خانگی ناپولی به پیروزی برسیم و می‌خواهم که این بار چنین چیزی را تجربه کنم. امیدوارم که در دیدار برابر ناپولی هم مثل دیدار امشب خوب و مقتدرانه ظاهر شویم. دیدار برابر لیل سخت ترین بازی ما در فصل جاری بود. با این حال فرصت گلزنی به حریف ندادیم و توانستیم بهترین بازی خود را به نمایش گذاریم.

کاپیتان پاری سن ژرمن به تنبیه کردن وراتی، رابیو و ام‌باپه  از سوی توماس توخل اشاره کرد و در پایان، گفت‌: توخل با وجود این که این سه بازیکن را تنبیه کرد اما رابطه خوبی با بازیکنان دارد. او برخورد درستی با هر سه بازیکن خاطی داشت با این حال طوری برخورد نمی‌کند که به فوتبال آنها ضربه بزند.