شجاع خلیل‌زاده: اشتباه پنالتی نساجی / سوپر جام را به پرسپولیس بدهند

مدافع پرسپولیس معتقد است داور به اشتباه به سود نساجی پنالتی گرفته است.

به گزارش ایسنا، بعد از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل نساجی قائمشهر شجاع خلیل‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به صحنه برخورد کامیابی‌نیا و بازیکن نساجی که منجر به اعلام خطای پنالتی به سود یاران جواد نکونام شد، اظهار کرد: داور دید خوبی نسبت به این صحنه نداشت و در اعلام تصمیم درست دچار اشتباه شد.

او با ابراز رضایت از کسب سه امتیاز این دیدار گفت: خدا را شکر سه امتیاز این بازی را کسب کردیم و بازیکنان روحیه بالایی از این پیروزی گرفتند.

مدافع پرسپولیس درباره دیدار تیمش با الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: با حمایت هواداران برای پیروزی در این دیدار به میدان می‌رویم. البته بازی بسیار دشواری خواهیم داشت.

خلیل‌زاده با بیان اینکه سوپرجام حق پرسپولیس است، خاطرنشان کرد: ما برای این بازی برنامه‌ریزی کرده بودیم و برای شرکت در این مسابقه راهی تهران شدیم اما استقلال در همان زمان در ترکیه حضور داشت. معلوم است که باید سوپرجام را به ما بدهند.

مدافع مرکزی پرسپولیس با اشاره به محرومیت تیمش در فصل نقل و انتقالات افزود: به دلیل محرومیت نتوانستیم بازیکنی را جذب کنیم اما خدا رو شکر در نیم فصل نخست تاکنون نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم.

او در پایان گفت: نساجی تیم شهر من است و امیدوارم نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب کند.