شرایط عجیب باشگاه فولاد در نقل و انتقالات

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، باشگاه فولاد خوزستان اولین تیم‌هایی بود که کار خود را برای نوزدهیمن دوره لیگ برتر آغاز کرد.

این تیم ابتدا جواد نکونام را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و در ادامه اخباری مبنی بر جذب برخی بازیکنان از سوی باشگاه اعلام شد. در شرایطی که گفته می‌شد بازیکنانی مثل محمد بلبلی و شهاب گردان به این تیم پیوستند مسئولان فولاد اعلام می‌کردند هنوز با بازیکن قرارداد امضا نکردند که بخواهند به طور رسمی چیزی اعلام کنند.

در نهایت بعد از اینکه اعلام شد بلبلی به استقلال پیوسته قراردادی از این بازیکن منتشر شد که او با فولاد خوزستان قرار داد بسته اما در اتفاقی عجیب تاریخی هم که برای این قرارداد نوشته شده بود به اشتباه سال 97 روی آن ثبت شده بود تا عمق فاجعه مشخص شود.

از سوی دیگر شب گذشته هم عکسی از عباس بوعذار همراه با حبیب رضایی منتشر شد که این بازیکن پیراهن فولاد را در دست گرفته بود اما مسئولان باشگاه در مورد انجام این انتقال سکوت کرده بودند. در نهایت با 15 ساعت تاخیر سایت باشگاه فولاد دقایقی پیش از عقد قرارداد با این بازیکن خبر داد و عکسی را از باشگاه فولاد منتشر کرد که ساعت‌ها قبل رسانه‌ای شده بود.

به نظر می‌رسد باشگاه فولاد سیاست جدیدی را در فصل جاری پیش گرفته که تا به الان مشکلاتی را برای آنها در نقل و انتقالات ایجاد کرده است.

منبع: فارس