شرط جدید پاریسی‌ها برای فروش نیمار به بارسا

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، به نقل از نشریه اسپورت اسپانیا، با وجود به بن‌بست خوردن دور نخست مذاکرات نمایندگان باشگاه بارسلونا با همتایان خود در پاری‌سن‌ژرمن برای برگرداندن نیمار به نوکمپ، قهرمان فصل گذشته لالیگا هنوز از محقق شدن این جابجایی قطع امید نکرده است.

درخواست قبلی پاریسی‌ها برای موافقت با انتقال نیمار به بارسلونا، گرفتن فیلیپه کوتینیو، نلسون سمدو و یک بازیکن دیگر به صورت قرضی به علاوه ۱۰۰ میلیون یورو بود که طرف اسپانیایی آن را مورد ارزیابی قرار نداده است. بارسلونا قصد ندارد برای خرید نیمار پول هنگفتی بپردازد و برنامه‌اش راضی کردن PSG‌ به معاوضه بازیکن است. از طرفی بازیکنانی که پاریسی‌ها روی‌شان دست می‌گذارند، کسانی هستند که بارسلونا با فروش‌شان مخالف است و یکی از آنها دمبله است، بازیکنی که کاتالان‌ها دو فصل پیش برای خرید او از دورتموند رقمی بالغ بر ۱۲۰ میلیون یورو پرداختند.

به نظر می‌رسد پاری‌سن‌ژرمن می‌‌خواهد به هر ترتیبی شده، ارزش بازیکنانی که میان دو باشگاه رد و بدل می‌شوند نزدیک به همان رقم ۲۲۲ میلیون یوروی باشد که این باشگاه ۲ سال پیش بابت خرید نیمار به بارسلونا پرداخت اما بارسایی‌ها معتقدند که افت نیمار در دو سال اخیر، ارزش او را به رقمی در حدود ۱۶۰ میلیون یورو کاهش داده است.

در این میان پاری‌سن‌ژرمن از بارسایی‌ها خواسته که عثمان دمبله را در بسته پیشنهادی‌شان برای معاوضه بازیکن بگنجانند اما بارسلونا این پیشنهاد را نپذیرفته است. بارسایی‌ها بیشتر تمایل دارند کوتینیو و بازیکنی مانند راکیتیچ را راهی پارک دو پرنس کنند.

منبع: خبر ورزشي