شفر خطاب به بازیکنان؛ امید ندارید، به قطر نیایید!

به گزارش “ورزش سه”، استقلال در نمایشی که فاصله زیادی با انتظارات از این تیم داشت، برابر السد در خانه شکست خورد تا برای صعود از این مرحله چشم به خلق یک معجزه در دوحه برابر تیم پرستاره و قدرتمند السد داشته باشد.
شفر با کارلسروهه تجربه بازگشت در دیداری این چنینی را در کارنامه خود دارد و به همین دلیل است که بیشتر از تمامی اعضای رختکن این تیم می داند که کلید صعود آبی ها در دوحه، امید است و به همین دلیل نا امیدی را ممنوع کرده است.

سرمربی استقلال در رختکن پیش از تمرینات روزهای گذشته با ایراد صحبت های انگیزشی از بازیکنان خواسته تا در صورتیکه امیدی برای صعود از این مرحله ندارند، به باشگاه مراجعه کنند و با دریافت پاسپورت، از این سفر انصراف دهند؛ صحبت هایی که با واکنش مثبت بازیکنان همراه شده و می تواند شور و نشاطی دوباره به رختکن استقلال برای خلق یک روز مهم ببخشد.

امیرحسین فتحی سرپرست استقلال نیز روز گذشته در جمع بازیکنان به همین موضوع اشاره کرد و از آنها خواست تا تنها برای صعود به قطر سفر کنند و به فکر بازگشت با گرفتن مجوز صعود به مرحله نیمه نهایی باشند و به همین دلیل بود که قبل از سفر بخشی از معوقات بازیکنان را پرداخت کرد و سپس به آنها وعده پرداخت 5000 هزار دلار برای پاداش را داد.

مدیران و کادرفنی استقلال نشان دادند که به شدت به کسب پیروزی بزرگ در دوحه امید دارند و با توجه به اقداماتی که انجام دادند، ثابت کردند این امید تنها یک  جمله انگیزشی نیست و هدفی بزرگ برای تیمی است که با سرمربی آلمانی خود به دنبال کارهای بزرگ در لیگ قهرمانان است.