شفر: هر چه مصاحبه می کنند تناقض هایشان بیشتر آشکار می شود

هر چه مدیران بیشتر مصاحبه می کنند، تناقض های صحبت هایشان بیشتر علنی می شود. برای این که دروغگوی خوبی باشید باید حافظه خوبی هم داشته باشید که به نظر می رسد اینها در این مساله مشکل دارند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، وینفرد شفر سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران گفت : علی خطیر در تلویزیون اعتراف کرد که من را برکنار کرد به این دلیل که بسیار می ترسید استقلال در بازی های باقی مانده خوب نتیجه بگیرد و فصل را با موفقیت پشت سر بگذارد و نتواند پس از پایان بازی ها قراداد مرا لغو کند. حالا ناگهان نگران نگرفتن سهمیه آسیایی شده است؟این کار کاملا بی معنی است. هرکس که مسابقات فصل گذشته را دیده باشد، می دانند که سهمیه لیگ قهرمانان هرگز در خطر نبود، حتی با وجود این که مدیریت باشگاه همه تلاش خود را کرد تا مطمئن شود تیم استقلال در بدترین شرایط ممکن قرار دارد و به موفقیت نمی رسد.من هرگز فراموش نمی کنم برخی افراد مشخص چقدر نا امید شدند بعد از برخی پیروزهای مهم مثل بازی هایمان در قطر و اصفهان.

وی افزود : در مورد مدرک مربیگری مجتبی جباری باید بگویم این مساله تاثیری در نظر مدیرعامل باشگاه نداشت. این یکی از آن دروغهای آشکار است.جباری برای شرکت در تمرینات ما نیازی به مدرک مربیگری نداشت. من حتی یک نامه مکتوب در مورد او به مدیرعامل دادم که هربار نپذیرفت و مدرک مربیگری مساله ای نبود. من فکر می کنم مساله جباری این بود او مشهور بود. به این دلیل که چند بار بابت مشکلات عجیب و باورنکردنی و غیر حرفه ای استقلال در گذشته مصاحبه کرده بود.

بیشتر بخوانید :

وینفرد شفر : اشتباه کردم مجیدی را به کادرم آوردم

اول بویان؛ حالا شفر/ فیفا استقلال را به رگبار بسته!

سعادتمند:‌ پول بویان حاضر و محرومیت استقلال شایعه است/ طلب شفر را باید یک ماهه بدهیم