شورش شبانه و دسته جمعی استقلالی ها علیه نکونام

حرکت جمعی هواداران پس از انتشار خبر ابقای جواد نکونام برای فصل آینده در استقلال صورت گرفته است.

به گزارش شبکه ورزشی لحظه؛ هواداران تیم فوتبال استقلال طی ساعات گذشته با حضور پررنگ در شبکه‌های اجتماعی، اعتراض خود را نسبت به احتمال ادامه همکاری این تیم با جواد نکونام ابراز کردند. استقلالی‌ها با گذاشتن بیش از ۳۰ هزار کامنت زیر آخرین پست اینستاگرامی هلدینگ خلیج فارس و توییت‌هایی مشترک در شبکه اجتماعی X، خواهان اخراج نکونام و جذب یک سرمربی خارجی شدند. البته در این بین برخی از هواداران هم از سرمربی تیم شان حمایت کرده اند.

این حرکت جمعی هواداران پس از انتشار خبر ابقای جواد نکونام برای فصل آینده در استقلال صورت گرفته است. هواداران استقلال معتقدند که با تغییر کادر فنی و حضور یک سرمربی با تجربه بین‌المللی، استقلال می‌تواند عملکرد بهتری از خود در رقابت‌های لیگ برتر و مسابقات آسیایی به نمایش بگذارد. استقلالی‌ها اعتقاد دارند از آنجایی که پرسپولیس توانسته با یک سرمربی در حد والتر ماتزاری به توافق برای همکاری دست یابد، آن‌ها نیز می‌توانند یک مربی بین‌المللی در چنین سطحی روی نیمکت تیم خود داشته باشند.

 

هلدینگ خلیج فارس به عنوان مالک باشگاه استقلال، هنوز به این اعتراضات واکنشی نشان نداده است و مشخص نیست که فشار هواداران منجر به بررسی وضعیت کادر فنی این تیم خواهد شد یا نه.

انتهای پیام/